USKUMATU NIPP BANAANIGA: kas see tõesti mõjub?

USKUMATU NIPP BANAANIGA: kas see tõesti mõjub?

Banaan on ülimalt tervislik ja toitev puuvili, mis sisaldab näiteks neli korda rohkem valku, kui õun ning lisaks veel märkimisväärses koguses A-vitamiini, rauda, kaaliumit ja mangaani. Ka kõhuhädade korral soovitatakse just banaani süüa, ent kas teadsid, et sellel imemaitsval on viljal on häid omadusi veelgi?

Banaan on ülimalt tervislik ja toitev puuvili, mis sisaldab näiteks neli korda rohkem valku kui õun ning lisaks veel märkimisväärses koguses A-vitamiini, rauda, kaaliumit ja mangaani. Ka kõhuhädade korral soovitatakse just banaani süüa, ent kas teadsid, et sellel imemaitsval viljal on häid omadusi veelgi?

Nimelt on banaanikoore abil võimalik oma hambaid valgemaks saada ja et see õnnestuks, ei ole vaja midagi muud kui üht küpset banaani, vahendab Purewow portaal.

Hõõru banaanikoore sisemise poolega hambaid ning seejärel oota kümme minutit ja hoia terve see aeg suu lahti, et hambaemail saaks nii-öelda õhku. Seejärel pese hambad nii, nagu sa seda tavaliselt teed. Korrates seda protseduuri kaks nädalat järjest vähemalt korra päevas, muutuvad hambad valgemaks.

Allpool on lisatud ka videoklipp, kus on ette näidatud, kuidas tuleks hambaid banaanikoorega hõõruda.