VAATA! Millised lemmikud valis Buduaar veebipoest loveby.eu

12 kommentaari
VAATA! Millised lemmikud valis Buduaar veebipoest loveby.eu

Loveby – kõik iluks vajalik ühest kohast! Vastavatud veebipoe loveby.eu tootevalikust leiab igaüks omale vajalikud ilutooted ja -tarvikud soodsate hindadega. Buduaar valis oma lemmikud juba välja!

Igaüks valis välja oma lemmiktooted, põhjendades oma valikut ning kirjeldades toodet ennast. Esimesena kirjeldab oma kolme lemmikut Liisa Tupits, ilu- ja moetoimetaja.

Versace Yellow Diamond on ideaalne lõhnavalik kevadesse. Lõhnaõli kergelt tsitruselised koostisosad muudavad iga päeva värskeks ning mõnusaks retkeks. Kui juba tead, millise lõhna endale järgmiseks soetada soovid, siis on kindlasti mugavam tellida see endale interneti teel kui minna lõhnaleti juurde erinevate lõhnaõlide keskele meeli segadusse ajama. 

Kuigi üsna sageli olen eelistanud endale jumestuskreemi ilma ühegi pintsli abi kasutamata palgeile kanda, pean mainima, et tulemus on just selle pintsliga laitmatult ühtlane ja sile. Pintsli pehme tekstuur on nahasõbralik ja jätab meeldivalt värske tunde. 

Iga kord, kui kasvatan oma juuksed pikemaks, kipuvad nendesse paratamatult aeg-ajalt tülikad pusad tekkima. Tavalise kammiga juukseid harjates võib juhtuda, et juukseotsad saavad viga ning pusadest niisama kergelt lahti ei saa. Tangle Teezer harjad on aga kui loodud selleks, et hoida ka pikad juuksed ilma igasuguste probleemideta tervete, siledate ja korrektsetena. 

Järgmisena tutvustab oma lemmikuid Kai Teras, finantsjuht.

Olen juba pikemat aega plaaninud osta elektrilise hambaharja, sest sooviksin valgemaid ja hooldatumaid hambaid. Selle toote juures äratas huvi just toote tutvustuses märgitud silikoonkonstruktsioon. See tundus olevat plastiku kõrval indikaatoriks, miks just selle kasuks otsustaksin. 

Kuivšampoon on toode, mis peaks igal naisel nii kontorilaua sahtlis kui ka reisikohvris kaasas olema. Olen kuivšampoonidesage kasutaja. Kui on kiire ja ei jõua parasjagu juukseid hooldada, aitab kuivšampoon alati hädast välja.

Olen suur Tigi toodete fänn juba viis aastat. Täidavad oma lubatud eesmärki suurepäraselt ning juuksed on hiljem väga pehmed ja neid on kerge soengusse seada.

See on väga mõnus toode! Olen teinud korduvalt jalamaske ja iga kord pärast hooldust on jalad nii kerged ja toonuses.

 

Kolmandana valis oma neli lemmikut Annaliisa Köss, keelekorrektor.

Kuna mu näonahk ei ole sugugi mitte ideaalne, siis oleks väga põnev proovida seda (muuhulgas noorendavat!) mehaanilist näoharja, mida võib kasutada lausa igapäevaselt. Tuleb tunnistada, et kõigele lisaks näeb see ka väga stiilne välja! 

Kuna ma ei ole kunagi varem kuivšampooni proovinud, siis oleks hea võimalus see lõpuks ära katsetada. Toode on inspireeritud Maroko imelistest vaadetest ja aroomidest, millega tuleb mulle kohe meelde Egiptuses kogetud spaaelamus ja sealsed lummavad lõhnad.

Juuksemaskidest ei saa minu puhul kunagi küllalt – mulle väga meeldib oma juukseid maskitada, eriti saunas käies. Tigi oma tuntud headuses ei vea kunagi alt!

 

Iga mõne aja tagant on soovituslik ka oma meigikoti sisu värskendada ja siinkohal
sobiks ideaalselt see komplekt, mille boonuseks on eriti laheda disainiga kotike. 

 

Ilmunud ajakirjas Buduaar