VAATA! SINU KÕIGE TÄPSEM SÜNNIAJAST LÄHTUV kukeaasta horoskoop

13 kommentaari
VAATA! SINU KÕIGE TÄPSEM SÜNNIAJAST LÄHTUV kukeaasta horoskoop

Enamus internetilehti, kes kajastavad Hiina horoskoopi, võtavad Hiina uusaasta esimest päeva aluseks ka uue sodiaagi algusperioodile. Täna 28.01.17 algab küll Hiina kalendri järgi uus aasta,  mis kannab järjekorranumbrit 4714, kuid Tulikuke ja ühtlasi ka Punse Kana aasta saab alguse alles 3. veebruaril 2017. Hiina kalendri eksperdid ütlevad, et uus sodiaagiaasta algab alati Tiigrikuu esimesest päevast.  Tiigrikuu algab aga alati umbes 4.veebruaril  ( üks päev siia-sinna) ning kui sa oled sündinud enne 4. veebruari, siis kuulud sa eelmise aasta tähemärgi alla.

Enamik internetilehti, mis kajastavad Hiina horoskoopi, võtavad Hiina uusaasta esimest päeva aluseks ka uue sodiaagi algusperioodile. Täna, 28.01.17 algab küll Hiina kalendri järgi uus aasta, mis kannab järjekorranumbrit 4714, kuid Tulikuke ja ühtlasi ka Punase Kana aasta saab alguse alles 3. veebruaril 2017. Hiina kalendri eksperdid ütlevad, et uus sodiaagiaasta algab alati Tiigrikuu esimesest päevast. Tiigrikuu algab aga alati umbes 4. veebruaril (üks päev siia-sinna) ning kui sa oled sündinud enne 4. veebruari, siis kuulud sa eelmise aasta tähemärgi alla. 

Mida toob üldplaanis peagi algav kuke- ja kana-aasta?

Tulenevalt Hiina horoskoobi teooriast tähendab kana alati naiselikku metalli ning on seotud kulla, vääriskivide ja juveelidega. Kana on luksuse, ilu ja rikkuse sümbol. Punane ja tuli 2017. aastal sümboliseerivad valguspirni. Kui valgus on juveeli peale suunatud, siis see tähendab, et sellel aastal on fookus välistel väärtustel ja sealhulgas materiaalsel poolel. 2017. aasta toob meile kõikidele rohkelt tegelemist finantsasjadega.

Tahad täpsemalt teada, mida algav kukeaasta sulle toob?

Oma sünniajast, sünnikohast ja soost sõltuvalt saad välja arvutada, mida toob sulle peagi algav tulikuke aasta. Sisesta andmed ja loe täpsemalt inglise keeles SIIN LEHEL.  

Allikas: Chinesefortunecalendar.com