Vahendid, milleta kodune trennihunt läbi ei saa

Vahendid, milleta kodune trennihunt läbi ei saa

Kodune juhendajata trenn on niigi üsna raske, aga kui puuduvad õiged vahendid, on ettevõtmine puhta lootusetu.

Kodune juhendajata trenn on niigi üsna raske, aga kui puuduvad õiged vahendid, on ettevõtmine puhta lootusetu.

Siin on seitse vahendit, mis igal kodusel treenijal olemas olema peaks. 

Joogamatt
See on kodutreeningu A ja O, ilma ei saa kuidagi. Palja põranda peal võid ehk korra või kaks trenni teha, aga kriimustatud ja valusad küünarnukid ja põlved võtavad varsti igasuguse trenniisu. 

Raskused
Ja mitte väga rasked. Pigem väikesed, tõesti väikesed. Kuni kahekilosed hantlid on kodutrenni jaoks täiesti piisavad,algajatele sobib isegi pool kilo kummassegi kätte. Vastasel juhul muutub trenn üheks venivaks agooniaks, sest su lihased pole veel valmis. Pealegi, kuhu  need rasked tõstekangid kodus mahtuma peaks?

Videod
99% inimestest ei oska kodus üksinda treenida. Meil peavad olema mingid juhised ja, veel parem, kaaskond, kellega treenida. Kodus pakuvad videod ideaalset asendust trenniseltskonnale. Otsi internetist, valik on lõputu. 

Treeningjalatsid
Kuigi kodus jalatsite kandmine võib tunduda tobe, on oluline, et kõige puhul, mis on seotud hüppamise või kiirete ja järskude liigutustega, oleks jalad korraliku treeningjalatsiga kaitstud. 

Pulsikell
See pole möödapääsmatu, aga kui oled seda tüüpi, kelle pulss treenides lakke kipub tõusma, peaksid kella endale ikka muretsema. Sest just liiga kõrges või madalas pulsis võib peituda põhjus, miks treening sinu jaoks efektiivne pole. 

Sangpomm
Vanakooli treeningvahendid ilmuvad siin-seal treeningsaalides jälle välja. Sangpomm ei pea kaaluma sada kilo, nagu nimest järeldada võib. Mõned neist kaaluvad vaid paar kilo. Tegu on efektiivse kogu keha treeningvahendgiga. Uuri, mida sellega täpselt peale hakata, ja muretse endalegi üks. 

Fitness-äpid
Et ennast motiveerida, on väga hea salvestada kogu info oma treeningute kohta nutitelefonidele mõeldud äppide abil.
Paljudel telefonidel on mõni säärane lahendus juba sisseprogrammeeritud, aga kui sinu omas ühtki pole, siis hea on näiteks Endomondo.

Millised on need treeningvahendid, milleta sina kodust treeningut ette ei kujuta?

Allikas: AllWomenStalk

Buduaar.ee