Veebruaris pakub silmailu ja põnevust Raju

Uue aasta 19. veebruaril toimub Tallinnas TTÜ Spordihoones Eesti suurim võitlusspordiüritus Raju. Võistlustulle asuvad Eesti ja naaberriikide kõige karmimad ja mehisemad sportlased.

„Sportlik vabavõitlus on Vana-Kreeka juurtega võitlussport ja iidne olümpiaala, see ühendab endas poksi, maadluse ja judo,“ rääkis spordialast Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. „Sel spordialal pole kohta nõrkadele ega arglikele – võiduks on vaja julgust, tahet ja meelekindlust,“ lisas Tõnissaar.

Oktoobrikuus toimunud eelmisel Rajul saatis peaaegu kõiki Eesti sportlasi edu. Matšid olid äärmiselt pingelised ja ligi tuhande pealtvaataja silme all krooniti Eesti parimad võitlussportlased. Samuti toimus eelmisel Rajul Eesti esimene naiste sportliku vabavõitluse matš.

Muuhulgas astuvad välisvõitlejatele vastu Eesti meister maadluses Alik Tseiko, Eesti esimene brasiilia jiu-jitsu must vöö Martin Aedma, maailmameister amatöörtaipoksis Mirkko Moisar ja Euroopa meister taipoksis Edvin-Erik Kibus. Amatööride arvestuses teeb matši Rajul seni võitmatu, Soome amatööride MMA hõbe Jüri Jõgiste.

Sportliku vabavõitluse kohta saab lugeda lähemalt ja ürituse teaserit saab vaadata aadressil http://mma.ee.

Võistluse piletid on müügil Piletilevis, Piletimaailmas ja Statoilides.

Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga. Sportlik vabavõitlus on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala – poksi, maadluse, judo – ja teised kahevõitlusalad.
 

Jälgi Raju tegemisi:

http://www.youtube.com/user/MMARaju
http://facebook.com/MMARaju