Veel sel nädalal: Buduaariga kaasa väärt kingitus!

92 kommentaari
Veel sel nädalal: Buduaariga kaasa väärt kingitus!

Tahad teada, mis on hetkel moes ning lugeda põnevaid artikleid naisi huvitavatel teemadel nagu tervis, suheted-seks ja kokandus? Ja eriti hea oleks kui sellega tuleks kaasa ka väikene kingitus? Meie aitame sind! Telli Buduaari ajakiri endale aastaks koju ning saad kingiks Paris Hiltoni parfüümi!  Parfüümi saamiseks tuleb sul ära täita tellimuse ankeet, mille leiad SIIT.  Kui oled aastatellimuse eest netipanga kaudu 179.- ära tasunud, siis tule meie kontorisse ning saadki naiseliku Paris Hilton for Women (30ml) parfüümi omanikuks, mille väärtus poes on 380.- Esimene ajakiri jõuab Sinu postkasti juba sel kevadel! Mõnusat lugemist!  

Tahad teada, mis on hetkel moes ning lugeda põnevaid artikleid naisi huvitavatel teemadel nagu tervis, suheted-seks ja kokandus? Ja eriti hea oleks, kui sellega tuleks kaasa ka väikene kingitus? Meie aitame sind! Telli Buduaari ajakiri endale aastaks koju ning saad kingiks Paris Hiltoni parfüümi! 

Parfüümi saamiseks tuleb sul ära täita tellimuse ankeet, mille leiad SIIT.  Kui oled aastatellimuse eest netipanga kaudu 179.- ära tasunud, siis tule meie kontorisse ning saadki naiseliku Paris Hilton for Women (30ml) parfüümi omanikuks, mille väärtus poes on 380.-

Esimene ajakiri jõuab Sinu postkasti juba sel kevadel!

Mõnusat lugemist!