Reklaam sulgub sekundi pärast

VÕIMSAD NIPID, KUIDAS JOOKSULINDIL superfiguur saavutada

Jooksulint ehk treadmill on populaarne treeningvahend, mida võib leida igast spordiklubist ning enamasti on neid igas klubis vähemalt viis või isegi kümme, sest inimesed tõepoolest armastavad seda kasutada. Mida aga enamus ei tea, on see, kuidas jooksulinti lisaks jooksmisele ja kõndmisele kasutada võiks!

Jooksulint ehk treadmill on populaarne treeningvahend, mida võib leida igast spordiklubist ning enamasti on neid igas klubis vähemalt viis või isegi kümme, sest inimesed tõepoolest armastavad seda kasutada. Mida aga enamik ei tea, on see, kuidas jooksulinti lisaks jooksmisele ja kõndmisele kasutada võiks!

Nimelt on võimalik vaid jooksulinti kasutades panna endale kokku põhjalik kõiki lihasgruppe hõlmav treening, mis pakub vaheldust traditsioonilisele treeningule ja mõjub lihastele üsnagi toonust tõstvalt. 

Allpool olevas lõbusas videos näidatakse ette mitmeid harjutusi, kuidas jooksulinti kasutada. Esmalt võiks teha väikese soojendusjooksu või kiirkõnni ning siis asuda harjutusi katsetama. Midagi keerulist siin ei ole ja proovida võiks juba seetõttu, et lihased vajavad vaheldust ning uued harjutused mõjuvad alati efektiivsemalt kui need, mida lihas on harjunud tegema.

Vaata videot allpool!