Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

WOW! MIS ON 49-AASTASE EHA URBSALU bikiinivormi saladus?

erakogu

Buduaar

1988. aastal Miss Estonia esimese printsessi tiitli pälvinud 49-aastane Eha Urbsalu on naine, kes näeb igas olukorras imehea välja. Eha vastu on aastad vaid helded olnud ning ta näeb välja sama nooruslik kui 20 aastat tagasi. Buduaar küsis naiselt, mis on tema saladuseks.

Eha usub, et tema hea vormi saladuseks on balanss. “Ma ei pea dieeti, aga samas ei lase ka endal paksuks süüa. Kui mõni õhtu söön magustoitu, siis paar järgmist õhtut püüan seda mitte teha. Vahel kui tahan mingit croissanti, siis kujutan ette, et see lagendub minu kintsudesse ja see võtab ausalt öeldes koheselt isu ära,” sõnab kaunitar.

Ta lisab, et pole kunagi suur trennis käija olnud, aga umbes 10 aastat tagasi avastas enda jaoks Zumba tantsutrenni. “Eelmine aasta jäi küll mitu kuud vahele kuna kõik trennid suleti, aga üldiselt on Zumba minu jaoks mitte ainult füüsiline, vaid ka aju-keha kordinatsiooni trenn. Ja seda kõike mõnusa Latin tantsumuusika saatel.

Kui ma 16-aastaselt püüdsin olla piitspeenike, siis nüüdseks olen õppinud oma kumerusi kasutama. Ma ei ole veel kohanud meest, kes valiks kõhna kortsus näo ümmarguse tagumiku asemel. Nii et: nautige elu ja minge Zumba trenni!”

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness