TÕELISELT VINGE: LAURI PEDAJA ja tema abikaasa maja sai eriti ägeda uuenduse

Buduaar

Lauri Pedaja tütrega
Lauri Pedaja tütrega — FOTO: Lauri Pedaja/Instagram

Lauri Pedaja ja tema abikaasa Gethel Burlaka-Pedaja elavad suurest linnakärast eemal maal.

Juba pikemat aega on noored oma armsat majakest ümber tuuninud ning tänaseks on nii mõnigi eluruum totaalse muutumise läbinud.

Noored jagasid sotsiaalmeedias imelisi kaadreid põnevast uuendusest oma kodus – sel korral on tegu uuendusliku ruumiga, mis sai endale nimeks inspiratsioonituba.

“Kui Lauri üks hetk põrgatas välja mõtte, et meie tulevane kontorituba on hoopis rohkem nagu inspiratsioonituba, hakkas see kohe Gethelil kõrvus ja südames helisema. Aga seda see ju ongi – tuba täis potentsiaalset inspiratsiooni! Ainult tule ja võta vastu. See tuba saab meid hoidma nii joogatades kui trenni tehes, nii arvuti taga tähtsaid asju ajades kui õmblusmasina taga katki kärisenud teksaseid parandades, nii mõtete ja lugude kirjutamiseks kui ka ümbritseva looduse lõpututes maalikatsetustes,” tõdevad nad.

Gethel ja Lauri nendivad, et just see ruum on hetkel nende jaoks kõige põnevam osa oma kodu uuendamisest. “Inspiratsioonituba on täna kindlasti meie kõige oodatum ja INSPIREERIVAM projekt ning me ei jõua ära oodata päeva, mil meie ühine visioon reaalsuseks saab! Eile sai aga üks suur-suur edusamm astutud ning toale said ette aknad.”