Reklaam sulgub sekundi pärast

5 OLULIST PÕHJUST, miks võiksid süüa 3 datlit päevas

Lisaks sellele, et datlid maitsevad hõrgult, on nad ka ülimalt tervislikud, täites mitmete haiguste puhul nii ravi kui ka ennetavat funktsiooni. Kõik, kes on leidnud enda jaoks nende troopiliste puuviljade virgutava maitsemaailma, võiksid jätkata samas vaimus. Kes aga ei ole veel siiani datleid oma lemmikute hulka lisanud, võiksid seda kahtlemata tõsiselt kaaluda. Nendest saadav kasu on tõeliselt tõhus, piisab sellest kui süüa 3 datlit päevas ning imed hakkavad juhtuma. Dateid müüakse kõikides suuremates toidupoodides, seega on nad meile vaid kiviviske kaugusel. 

Lisaks sellele, et datlid maitsevad hõrgult, on nad ka ülimalt tervislikud, täites mitmete haiguste puhul nii ravi- kui ka ennetavat funktsiooni. Kõik, kes on leidnud enda jaoks nende troopiliste puuviljade virgutava maitsemaailma, võiksid jätkata samas vaimus. Kes aga ei ole veel siiani datleid oma lemmikute hulka lisanud, võiksid seda kahtlemata tõsiselt kaaluda. Nendest saadav kasu on tõeliselt tõhus, piisab sellest, kui süüa 3 datlit päevas ning imed hakkavad juhtuma. Datleid müüakse kõikides suuremates toidupoodides, seega on nad meile vaid kiviviske kaugusel. 

Kuidas mõjutab datlite söömine meie tervist ja heaolu? 

1. Parandab seedimist.

Datlites leidub palju lahustuvaid kiudaineid, mis on seedimisele äärmiselt olulised, aidates kaasa vee juhtimist seedetrakti. Kaaliumisisalduse tõttu aitavad datlid ravida ka ärritunud soolesündroomi ning leevendada kõhulahtisust, kuid ka kõhukinnisust. Põhimõtteliselt võib datleid liigitada seedetrakti tasakaalustajatena. 

2. Ravib ja ennetab aneemiat. 

Aneemia on tänapäeval laialt levinud haigus ning kuna rauasisaldus datlites on suur, siis tuleb igati kasuks, kui lisame need hõrgud ja toitvad puuviljad oma menüüsse. 

3. Turgutab immuunsüsteemi.

Datlites leidub rikkalikult magneesiumi, mangaani ja seleeni, seetõttu on võimalik nende abil tugevdada luid, hoida veri normis ning isegi vähki ennetada.

4. Rikastab energiaga!

Datlid sisaldavad endas looduslikke suhkruid nagu fruktoos, sahharoos ja glükoos, seetõttu on nad meile suurepäraseks desserdiks. Energia on garanteeritud ning magusavajadus saab rahuldatud. 

5. Hoiab südame tervena.

Kaaliumisisalduse tõttu aitab datlite söömine ennetada ka südamehaiguste teket. Ühtlasi aitavad nad alandada ka kolesterooli, teatavasti soovitatakse südamevaevuste korral just oma kolesterooli kontrollida, seega taas kord on üks plusspunkt kirjas.  

Allikas: davidwolfie.com