Buduaari nädalavahetuse kokteilinauding!

Buduaari nädalavahetuse kokteilinauding!

Ongi juba nii, et jaanipäev koputab vaikselt uksele. Kuigi eestlaste põhjoogiks on viin ja õlu ning seda ka tihitpeale segamini, siis seekord pakub Buduaar Sulle alternatiiviks kaks kokteili- Zombie ja Hot Toddy Supreme. Need kaks täiesti erinevat kokteili! Zombie on iga peolooma unistus ning seda nimetatatkse üheks kõige kangemaks alkohoolseks kokteiliks üldse. Hot Toddy Supreme on seevastu soe kokteil brändiga mida mõnus lõkke ääres limpsida. Meeles tuleks pidada, et tegemist on alkoholiga ning alkohol võib kahjustada Teie tervist! 


Zombie
Vaja läheb:

3 purustatud jääkuubikut
1 osa tumedat rummi
1 osa heledat rummi
1/2 osa aprikoosibrändit
2 osa ananassimahla
1 spl laimimahla
2 tl tuhksuhkrut
Kaunistamiseks:
ananassiviil
kokteilikirss
piparmündileht
tuhksuhkur


Valmistamine :

Pane pika kaelaga klaas sügavkülma ning oota kuni selle seinad jäätuvad. Aseta šeikerisse jääkuubikud, rummid, brändi, ananassimahl, laimimahl ning suhkur ja loksuta korralikult. Vala klaasi (ära kurna). Pane kokteilitiku otsa kokteilikirss ja ananassiviil ning aseta see klaasi servale istuma. Raputa peale tuhksuhkrut ning mõni piparmündileht. Serveeri kõrrega.
Ole ettevaatlik, see on väga kange kokteil!  

 

 

Hot Toddy Supreme

Vaja läheb:

2 osa Stone’s ingveriveini
1 osa brändit
1 spl vahukoort
1 kaneelitükk
riivitud apelsinikoort

 

Valmistamine:

Kuumuta ingverivein ja brändi keemiseni (ära keeda) ning vala sooja klaasist tassi. Vala lusikaga ettevatlikult peale vahukoor. Lisa kaneelitükk ning riivi  peale apelsinikoort. Naudi soojat! 


Meeleolukat ja turvalist jaani! 

 

Mirjam Simmer
Kokakunsti toimetaja