Reklaam sulgub sekundi pärast

BUDUAARI NAISED TESTISID KIKAS MAITSEID!

Sügisel aset leidnud Toidumessil avanes võimalus palju erinevaid uudseid ja klassikalisi tooted mekkida ning üheks Buduaari maitselemmikuks sai Kikas lihatoodete letike, mis üllatusena pakkus väga laialdast maitsevalikut. Sel korral me kõiki tooteid degusteerida ei jõudnud, aga sellest sündiski tore kokkulepe, et Buduaari toimetusse on oodata Kikas maitsepakki. Nii me nüüd siis maitsesime ära terve rea pooltooted kui ka ahjuvalmis lihasid. 

Keerasime ahju 180 kraadini ja tõstsime esmalt ahju maitsestatud ahjuvalmid lihahõrgutised "Blond" kalkuniliha, "Light" broileriliha ja Texase marinaadis sealiha. Vahetult enne lihade valmimist ühinesid nendega ka Kikase valmisküpsetatud lihatooted, mis valmivad kõigest mõne minutiga. 50 minuti järel kutsus vastupandamatult meeldiv toidulõhn meid laua taha kogunema. 

Lihad küpsesid ja valmisid täpselt õpetusel antud aja kohaselt ning väga meeldivaks osutus see, et lihade küspemisel oli tekkinud juurde ka võrratu kaste. Just kastme olemasolu oli põhjuseks, et tulemuseks olid mahlased ja maitserikkad palad. Erinevate valmisküpsetatud toodete osas said nad meie naiste hinnaguks, et neil on puhas maitse ja lõhn. Teadlikumad lugesid ka koostiste poolt ja nii kilokalorid kui lisaainete vähesus tegid rõõmu. Seda süües tunned end hästi! Tõeline toidukogemus!

Eraldi tooksime esile, et Delikatess Kiievi kotlet sai kõikide meie poolt supermaitsvaks hinnatud. Kanafileepulgad said 5+ olukordades, kus sooviks oma rohelise salati juurde kerget lihapala. 

Kõige rohkem meeldimisi ahjuvalmis lihade osas sai küll "Blond" kalkuniliha, aga kuna nii kana- kui sealiha said omale kindlad austajad, siis me ei hakanudki mingit edetabelit looma. Toredad nimetused ja kenad pakendid, kõik oli ülimaitsev! 

Vaata Kikase tootevalikut SIIT 

Ostame ise ja soovitame teistelegi!

Krista Maldur Buduaarist


[gallery ids="1896812,1896822,1896830"]