Eesti kõige kooresem jogurtiseeria Muah!

Buduaari toimetus sai maitsta uusi Alma koorejogurteid Muah!, mis kohe algaval oktoobrikuul jõuavad ka poelettidele. Muah! uute koorejogurtite - caffè latte, rukkileiva-kaneeli ja õuna-vanilje - maitsed pakkusid tänu oma 6,5% rasvasisaldusele jumalikku maitseelamust.

Buduaari toimetus sai maitsta uusi Alma koorejogurteid Muah!, mis kohe algaval oktoobrikuul jõuavad ka poelettidele. Muah! uute koorejogurtite  caffè latte, rukkileiva-kaneeli ja õuna-vanilje – maitsed pakkusid tänu oma 6,5% rasvasisaldusele jumalikku maitseelamust.

Valio Eesti AS turundusdirektori Krista Kalbini sõnul on rõõmustav asjaolu, et jogurtite armastajad on hakanud aru saama kõrge rasvasisaldusega toodete vajalikkusest ning hindavad aina enam rammusama toiduga saadud maitseelamust.
 „Toitumisteadlased kinnitavad, et toidurasvad on inimorganismile hädavajalikud. Need varustavad meie keha toimimiseks vajaliku energiaga, aitavad organismil omandada rasvlahustuvaid A- ja D-vitamiine ning annavad erinevaid rasvhappeid, mis on vajalikud rakkude ja kudede ülesehitamiseks ning uuendamiseks, põletike ja infektsioonide mahasurumiseks ning tõhusaks immuunkaitseks,“ rääkis Kalbin. „Mis aga peamine – kuna toidurasvad on toidu aroomikandjad ja struktuuriloojad, siis on Muah! kooresel jogurtil tänu kõrgemale piimarasvasisaldusele eriliselt nauditav maitse ja siidiselt kreemine konsistents,“ lisas ta.
Alma Muah! koorejogurtid on valmistatud puhtast toorpiimast, mis pärineb Kesk- ja Lõuna-Eesti piimafarmidest. Sarnaselt teistele Alma piimatoodetele on ka Muah! koorejogurtite sari säilitusainetevaba.

Muah! kolm hõrku maitset on caffè latte, rukkileiva-kaneeli ja õuna-vanilje.