Gourmet Perle – erilise sõpruse märk

6 kommentaari
Gourmet Perle – erilise sõpruse märk

Iga kassiomaniku jaoks on tema kiisu kõige erilisem ja tähtsam. Erilisus igas päevas iseloomustab ka Gourmet Perle kassitoitude sarja. Need maitsvad road on tehtud parimatest koostisosadest ja rõõmustavad iga kassi. Ja nii, nagu Gourmet Perle mõeldud erilistele kiisudele, on see samas ka toode erilistele kassisõpradele – tunnevad ju nemadki rõõmu, kui lemmiklooma kõhutäis on võimalikest parim ning meeldejäävaim.

Iga kassiomaniku jaoks on tema kiisu kõige erilisem ja tähtsam.

Erilisus igas päevas iseloomustab ka Gourmet Perle kassitoitude sarja. Need maitsvad road on tehtud parimatest koostisosadest ja rõõmustavad iga kassi. Ja nii nagu Gourmet Perle on mõeldud erilistele kiisudele, on see samas ka toode erilistele kassisõpradele – tunnevad ju nemadki rõõmu, kui lemmiklooma kõhutäis on võimalikest parim ning meeldejäävaim.

Gourmet Perle sari pole lihtsalt kassitoit, see on mõeldud neljajalgsele gurmaanile. Unustamatu toiduelamuse saad oma lemmikule pakkuda, valides ühe neljast sarja kuuluvast maitsekombinatsioonist. Gourmet Perle  sarja tooted on valmistatud kõrgeimate kulinaarsete kassitoidustandardite järgi.

Gourmet Perle tooted on valmistatud üksnes omas mahlas õrnalt hautatud liha või kala fileetükkidest saavumataks parimat ja kõige külluslikumat maitset. Eined on saadaval neljas maitsekombinatsioonis: kanaga, loomalihaga, forelli ja spinatiga ning ulukiliha ja aedviljadega.

Tooted on tehtud tillukestest minifileedest ja suletud pakendeisse õhukindlalt, mis tagab värskuse, mahlasuse ning ideaalse maitse ja tekstuuri kuni viimase suutäieni. Kassitoidud on saadaval käepärastes pakkides, neid võib pakkuda nii sinu kassi tavalise toidu kõrvale kui ka eraldiseisva einena.

Gourmet Perle on kassidele ja kassiarmastajatele, kes ei lepi tavalisega, vaid soovivad elult midagi enamat, midagi erilist. Gourmet Perle on elegantne kiusatus, mis sobib igasse päeva. Ahvatlus, mis on loodud selleks, et sellele kerge südamega järele anda!

Kui ka sinul on kodus eriline kassikene, siis võta osa toredast fotokonkurssist SIIT

Auhinnad on ahvatlevad