KOKKA ILMA VAEVATA! Säästa aega ja raha Clean Kitcheniga ja saa 30% sooduskood esmatellimusele

Sisuturundus

Foto: Clean Kitchen

Kui tihti käid toidupoes õhtusöögiks inspiratsiooni otsimas? Ostad nii palju asju, et arve on üüratu, aga terve nädala kokkamiseks toitu ikka ei piisa… Või avad külmkapi ja näed, et seal on üle kastmeid ja muid spetsiifilisi toiduaineid, mida nii harva kokkamiseks kasutad ja need on jälle halvaks läinud…
Usume, et igaüks tundis end ära.

Clean Kitcheniga kokkamine on lihtne ja meiega ei kogune külmkappi riknevaid toiduained. Sina valid lemmikud retseptid – me käime poes!

Clean Kitchen on einete karbi teenus, mis toob iga nädal püsitellimusena koju lihtsad ja maitsvad retseptid õige koguse värskete koostisosadega.
Sulle jääb ainult parim osa kokkamisest.

Foto: Clean Kitchen

Iga nädal leiad Clean Kitchenist 65 retsepti, mille vahel valida. Nädala menüüst leiad oma lemmikretseptid 2 või 4 inimesele. Tellimusse saad korraga valida 3-10 lõuna või õhtusööki.

Menüüst leiad peresõbralikke, taimetoidu, laktoosivabu ja palju teisi retsepte. Erinevaid filtreid kasutades on võimalik kiirelt potentsiaalse lemmikuni jõuda.
Lihtsamaks valiku tegemiseks on kirjas ka retseptide kaloraaž ja valmistamise aeg.

Foto: Clean Kitchen

Senini on klientide lemmikuteks kujunenud erinevad risotod, pardifilee ja veiselihasteik. Neid roogasid katsetanud inimestel on alati sarnane tagasiside: kas tõesti mina sain millegi nii heaga hakkama?

Toidud valmivad keskmiselt 30 minutiga ning retseptid vahetuvad iga nädal.
Clean Kitcheni saad tellida sõltumatult oma asukohast, sest meil on TASUTA tarne üle Eesti.

Foto: Clean Kitchen

NB! Meie püsitellimus on alati paindlik. Võid nädalaid vahele jätta, muuta kohaletoimetamise päeva või katkestada kogu tellimuse.

Tundub põnev? Telli oma esimene karp -30% soodustusega ja naudi kokkamist ilma poes käimata. Sisestades sooduskoodi “BUDUAAR30” on esmatellimus 30% soodsam. Sooduskoodi saab kasutada kuni 15.09.

Oleme Clean Kitcheni klientidele loonud ka soovitusprogrammi, millega on võimalik teenida oma püsitellimusele 40% sooduskoode.

Proovi kui mugav on elu ilma poes käimata. Vali oma lemmik hõrgutised ja naudi kogu perega.

Vaata lähemalt: www.cleankitchen.ee

Foto: Clean Kitchen