Mahedalt kreemised Gutta uued premium klassi mahlad

Mahedalt kreemised Gutta uued premium klassi mahlad

Gutta on tõeliste mahlasõprade rõõmuks toonud turule uue kosutava ja päikeseenergiast tulvil mahlasarja – GUTTA PREMIUM.

Gutta on tõeliste mahlasõprade rõõmuks toonud turule uue kosutava päikeseenergiast tulvil mahlasarja – GUTTA PREMIUM.

Gutta Premiumi sarja kuulub 100% mahlasisaldusega armastatud pirni-õunamahl, unikaalne õuna-mangomahl ja eksootiline ananassi-banaanimahl. Iga mahla koostises on vähemalt 33% ühe puuvilja püreed, mis muudab mahla konsistentsi mahedalt kreemiseks. Teistest Gutta mahlatoodetest on Gutta Premium kergelt ära tuntav pakendi royal blue värvuse ja puuviljade taustal särava päikese järgi.

Premium-klassi mahlad loodi eesmärgiga pakkuda tõeliselt kvaliteetset mahlaelamust. Mahlad ei sisalda midagi muud peale puuvilja kontsentreeritud mahla või püree enda. Uutel mahladel on puhas ja naturaalne maitse ning tummisem konsistents, sest iga mahla koostises on vähemalt 33% ühe puuvilja püreed, mis muudab mahla konsistentsi mahedalt „kreemiseks“.

 

Need on mahlad, mida lihtsalt peab proovima, et aru saada, mis on tõeliselt hea mahlaelamus! Leia Gutta degustatsioonilaud Buduaari sügisturult 13. ja 14. septembril Tallinnas Näituste messikeskuses või 21. septembril Tartus Tartu kaubamajas toimuvalt turult.

Gutta Premium mahlad on müügil kõigis Rimides, Selverites, Maximates, Solarises, Tallinna Kaubamajas. Alates oktoobrist ka Maksimarketites.