MAITSEELAMUSED otse linna südames

MAITSEELAMUSED otse linna südames

Rotermann City on õdus ja sõbralik linnakeskkond, mida iseloomustavad ajaloohõnguline atmosfäär, silmapaistev ja huvitav arhitektuur, avatus, omanäolisus ja loomulikult suurepärane asukoht otse Tallinna linnasüdames.

Rotermann City’st leiab parimad söögikohad Tallinnas ja kohvikuid igale maitsele.

RESTORAN PLATZ

Restoran Platz pakub ajatut interjööri, suurepäraseid toiduelamusi ning hoolega valitud joogikaarti. Restorani Platz iseloomustab sõbralik ja professionaalne teenindus ning rahvusvaheliste maitsetega köök. Palju kasutatakse kohalikku ja hooajalist toorainet – nii on alati üllatuslikud maitsed ootamas!

Restoran on avatud:

E-L 12.00-23.00

P 12.00-22.00

CARMEN CAFE

Kauni sisekujundusega kohviku üheks tugevuseks on väga hea kohvi- ja teevalik – nii kohvi kui teed on võimalik valida sordi järgi. Kohvikus pakutakse põnevaid Eesti väiketootjate käsitöö võlusid, head valikut klaasiveine ja loomulikult on kohvikus suur valik kooke, pirukaid, saiakesi ja muid kondiitri- ja pagaritooteid ning muud maitsvat.

Kohviku ruumid asuvad kahel korrusel ja suvel saab istuda ka väljas Rotermanni kvartali keskel oleval terrasil. Rikkalik hommikusöögimenüü on saadaval kogu päeva jooksul ja valikust leiab erinevaid värskelt valmistatud munaroogasid, erinevate täidistega sooje panini’sid, ciabatta’sid ja piadini’sid. Päeval pakutakse päevasuppi ja erinevaid salateid. Kaasa ostes kehtib kõikidele toodetele -20% soodustus.

Kohvik asub Rotermanni kvartali Oranžis majas ning on avatud 

E-R 8.00-19.00

L-P 10.00-19.00

Carmen Cafe Rotermann

Rotermanni 5 / Roseni 10

Telefon 5323 4455 ROTERMANN