MIS ON ÄGEDATE NAISTE SALADUS? Boost Yourself!

Boost Yourselfi toodetes on kasutatud kokku 27 erinevat supertoitu. Nende seas on metsmustikas, goji-marjad, chia-seemned, maca-pulber, toorkakao, spirulina, kanepiseemned ja paljud teised. Need on võimsad, toitainetest tulvil toiduained, mis sisaldavad tervist toetavaid vitamiine ja antioksüdante. Parim viis kaasata oma menüüsse supertoite on just smuutide kaudu. Smuutisid on kerge valmistada ja nendes sisalduvad kasulikud toitained imenduvad kiirelt organismi.

„Lugu sai alguse meie oma kehvast toitumisest, nõrgast tervisest ja pidevast väsimustundest. Kiire elutempo sundis meid tegema valesid toitumisvalikuid, mis mõjusid meie tervisele halvasti,” räägivad Boost Yourselfi asutajad Sven Nuum ja Teet Torim, kes tänaseks on loonud brändi, mida kummardavad kiire elutempoga inimesed üle kogu maailma.

Boost Yourselfi toodetes on kasutatud kokku 27 erinevat supertoitu. Nende seas on metsmustikas, goji-marjad, chia-seemned, maca-pulber, toorkakao, spirulina, kanepiseemned ja paljud teised. Need on võimsad, toitainetest tulvil toiduained, mis sisaldavad tervist toetavaid vitamiine ja antioksüdante. Parim viis kaasata oma menüüsse supertoite, on just smuutide kaudu. Smuutisid on kerge valmistada ja nendes sisalduvad kasulikud toitained imenduvad kiirelt organismi.

Boost Yourselfi saadikute nimistusse kuulub tänaseks ka hulgaliselt silmapaistvaid eestlannasid, kelle kiire elutempo loomulikuks osaks on saanud end igapäevaselt „tankida” smuutiga, mis annab energiat ja elujõudu kogu päevaks!

Josefine Vaher-Vahter, modell ja blogija

Olen Boost Yourselfi perekonda kuulunud pea algusest saadik, kuid suurem huvi supertoitude vastu tekkis mul umbes kolm aastat tagasi, kui olin muretsenud endale sahtlitäie erinevaid segusid. Otsisin enda jaoks midagi, mis sisaldaks rohkem kui ainult üht superfood’i. Umbes samal ajal andis mu sõbranna mulle minu esimese detox blend’i ja ma armusin sellesse pärast esimest lonksu. Mõte sellest, et ühte pakendisse oli kogutud nii mitu erinevat superfood’i, meeldis mulle kõige rohkem – see muutis mu elu palju lihtsamaks. Kõige olulisem ja suurem muutus peale Boost Yourselfi kasutama hakkamist on kindlasti see, et mul on tunduvalt rohkem energiat igapäevastekstoimetusteks.

Hanna Martinson, näitleja

Boost Yourselfi fänn sai minust üle kahe aasta tagasi, kui hakkasin rohkem huvituma teadlikust toitumisest. Kuna tegu on minu kodukandist pärit brändiga, siis muidugi tahan ju omadele kaasa elada ja nende tegemisi toetada. Kuid Boost Yourselfil on juures veel üks „väike” lisanüanss – nende tooted on lisaks kõigele ka täiesti puhtad igasugustest lisaainetest. See tähendab, et kui tarbin Boost Yourselfi, siis tarbin ka kvaliteeti ja tervist. Mulle meeldib, et kuigi Boost Yourselfi bränd on kiiresti suureks kasvanud ja tuntust kogunud üle terve maailma, ei ole nad kaotanud oma modernset maalähedust, back to the roots hoiakut. Peale supertoidu tarvitama hakkamist olen rõõmsameelsem, olek on kergem ja mõtlemine teravam. Mida puhtam on toitumine, seda kiirem on mõttetöö ja pärastlõunane uni ei ole mind nüüd enam tükk aega külastanud.


Sandra Raju, treener

Mina hakkasin Boost Yourselfi tooteid kasutama juba paar aastat tagasi, kui sain võimaluse nende smuutisegusid testida. Ütlen ausalt – ma polnud alguses väga vaimustuses, sest ma otseselt ei mõistnud nende segude funktsiooni ja kasutegurit, kuid kui õppisin neid kasutama, siis pole vist mitte ükski smuutitegu hiljem ilma nendeta läinud. Minu esimesed katsetused läksid untsu, kuna ma panin liiga palju asju kokku ja siis kadus maitse üldse ära. Niipea, kui hakkasin proovima smuutid.ee lehel olevaid retsepte ja doseerisin ka kogused korrektselt, muutusid mu smuutid oi kui heaks. Peale supertoidu tarvitamist tunnen, et olen hakanud smuutidega julgemalt katsetama ja proovinud kokku panna toorained, mida ma varasemalt poleks julgenud või osanud omavahel kombineerida. Näiteks kakaosegu ja kirsid – mmmm… Kuna minu päevane energiavajadus on üsna suur, siis smuutid on minu jaoks väga hea ja kiire energiasüst – hommikul blenderdan valmis, viskan topsiga trennikotti ja saan end vajadusel tankida.

Evely Ventsli, modell ja turundusjuht

Mõned aastad tagasi tõid Teet ja Sven mulle isiklikult ukse taha Boost Yourselfi esimese supertoidusegu Balance ning seda koos retseptide ja kõige vajalikuga, et teha oma esimene smuuti ja loomulikult sellest piisas, et täiesti hooked olla! Peale seda olen nende ustavaks fänniks jäänud, kõik uued tooted läbi katsetanud ning leidnud oma lemmiktooted ja -smuutid.

Olen tänaseks järjekindel smuutitaja. Usun, et mu keha on väga tänulik, et igapäevaselt organismile vajalikke toitaineid ning vitamiine annan ja mõned korrad aastas puhastuskuuri ette võtan. Üldiselt on enesetunne parem, energiat rohkem ja ausalt, peeglisse on ka väga hea vaadata, sest nahk on puhas ja särav. Usun, et smuutidel on selles suur roll!

Artikkel ilmus Buduaar kevadajakirjas.

Vaata lisa www.smuutid.ee

boostyourself