PEHMED, AROMAATSED JA MAITSVAD- uued Fazer Finest Maakodusaiad, FB mäng!

PEHMED, AROMAATSED JA MAITSVAD- uued Fazer Finest Maakodusaiad, FB mäng!

Fazer Finest Maakodusaiad on unikaalsed koos küpsenud omapärase kuju ning suurepärase maitse ja rikkaliku koostisega saiad. Külg külje kõrval koos küpsenud erilise kujuga Finest Maakodusaia pätsid hoiavad enda sees pehmust andvat niiskust ja imepärast maitset ja aroomi. 

Maakodu saiade ainulaadne välimus kujuneb kokkukerkinud saiade lahtimurdmisel. Just nii valmistati maakodus suurepärast saia perele, mis oli eriliselt pehme, omapärase kuju ning suurepärase maitsega.

Fazer Finest Maakodu 5-viljasepiku koostises on viie vilja täisterahelbed: rukis, tatar, oder, kaer, nisu.

Rukis sisaldab naatriumi, kaaliumi, fosforit, kaltsiumi, B4-vitamiini. Tatar sisaldab magneesiumi, kaaliumi, tsinki, B6-vitamiin, fosforit, rauda, vaske ja kaltsiumit. Tatar sisaldab palju organismile kergesti omastatavaid kõrge kvaliteediga valke. Tatar sisaldab antioksüdante, mis aitavad vedeldada verd. Tatra söömine aitab langetada kolesteroolitaset veres ja hoiab vererõhu normaalsena. Oder sisaldab erinevaid mineraalaineid: rauda, tsinki, magneesiumi, kaaliumi, foolhapet, B6-vitamiini, vaske ja fosforit. Oder on suurepärane lahustuvate kiudainete allikas ja tugevdava toimega toiduaine, mis on hea hingamisteedele. 

Kaer sisaldab fosforit, kaaliumi, magneesiumi, B3-, B1-vitamiini. Kaer on kasulik lastele, sest sisaldab kasvu soodustavat hormooni. Kaeras sisalduval ränihappel on organismist vedelikke väljutav mõju. Nisu sisaldab kaaliumi, fosforit, magneesiumi ja B3-vitamiini. 

Fazer Finest Maakodusaiad on kiudaine- ja valgurikkad ja täistera sisladus on 51%. 

Nad on vähese suhkrusisaldusega ning ei ole lisatud E-aineid.

Soovitame maitsta ka uut Fazer Finest keefirisaia. See võib saada teie uueks lemmikuks. 

Kui sul nüüd tekkis isu ja sa oled võilevakatete valmistamisel kodus siis võta osa ka Jamie fb-is olevast mängust ja võida Fazer piknikukott!