PÜHAPÄEVANE brunch City Grill House restoranis Maitsev!

PÜHAPÄEVANE brunch City Grill House restoranis

Milline on mõnus aeg veeta oma pühapäeva pärastlõunat? Buduaari turundusjuht Doris Kase käis koos oma abikaasaga äsja avatud City Grill House restoranis proovimas pühapäevast brunchi. Kuidas neile seal meeldis ning millised toidud olid lemmikud?

”Uskumatu, et ma pole vist Eestis kordagi käinud sellisel brunchil, kus on nii palju erinevaid toiduvalikuid ning eelroa, pearoa ja magustoidu buffee on nõnda rikkalik” räägib naine oma kogemusest. ”Kui meid suunati lauda, siis lauas ootas meid kohe vahuvein ning lisaks oli võimalik valida ka endale meelepärane kokteil- seega lisaks toidule, oli mõeldud ka joogipoolisele. Kuna minu mees alkoholi ei tarbi, siis valisime ka alkoholivabad kokteilid. Teenindaja oli väga tore ning  meie huumorimeelt tabades, soovitas ta meile lastemenüüst kokteili, mis pidi olema hapukas ja väga maitsev. Oh üllatust, kui vinged kokteilid me saime! Täielik Tallinki teema: sinine jook nagu meri, jääkuubikud nagu Läänemeri talvel ja kalad, mis tegid selle kokteili veel eriti lahedaks.”

Aeg oli suunduda toiduvaliku juurde ja kuna valik oli nii lai, siis esialgu otsustas paar teha menüüst pilti, et mitte kõhtu korraga kõigest pungile süüa vaid pigem rahulikult erinevaid maitseid proovida.

”Minu lemmikuks eelroaks said sinimerekarbid ja bruchetta grillitud hiidkrevetiga. Lisaks proovisin ka grillitud kalmaari bruchettat ning lihavalikut- kõik oli imemaitsev” mainib Doris. “Pearoa valikuga oli raske, sest kõik oli väga maitsev: ribi oli super ja samuti kana ning lõhe.”

Magustoidu kõrvale sai valida endale sobiva kuuma joogi. Paari lemmikuks magustoiduks said muffinid ning vanillijäätis vahvliga.

Buduaari turundusjuhi Dorise arvates on City Grill House brunch ka lastele tõeline paradiis, sest kui lapsed saavad süüa nii palju jäätist ja muffineid kui soovivad, siis ilmselt on päev korda läinud. Ta lausub: “Järgmine kord kui tahame perega välja sööma minna just pühapäevasel lõunapoolikul, siis valin kindlasti just City Grill House brunchi, sest siis on kindel, et kõik saavad kõhu täis ja meele rõõmsaks!”

Kõik, kes soovivad brunchile aega broneerida, saavad seda teha SIIT