PYREX 100 AASTA juubelipakkumised ja uudised

PYREX 100 AASTA juubelipakkumised ja uudised

Eelmisel aastal oma saja aasta juubelit tähistanud Prantsuse tootja Pyrex on tuntuim klaasnõude valmistaja maailmas. Pyrexi kaubamärk sündis aastal 1915, kui Corningu laboratooriumi keemik James Littleton palus oma naisel eksperimendi käigus küpsetada kook klaasist lambikuplis. Eksperiment õnnestus ja seda aastat loetaksegi Pyrexi brändi sünniaastaks. 

Pyrexi tooteid müüakse enam kui sajas riigis ja klaasnõude turust kuulub sellele hinnatud brändile lausa rohkem kui 50%. Pyrexi tehas asub Prantsusmaal Châteauroux’ piirkonnas ja annab tööd enam kui 500 inimesele.

Pyrexi kvaliteetsed borosilikaadist kuumakindlad klaasnõud on muutunud firma visiitkaardiks ja on kasutusel ka paljudes Eesti kodudes. Väärtused, mida Euroopa tarbijad seostavad Pyrexi märgiga, on vastupidavus, kvaliteet, funktsionaalsus.

Pyrexi märksõnaks on „Tarkus toidu valmistamisel“. Eesmärk, et iga tarbija leiaks omale toote, mis sobib tema elustiili ja vajadustega, kombineerides samaaegselt funktsionaalsuse ja atraktiivsuse. 

Tänapäeval pakub Pyrex põnevaid vorme nii pliidile kui ahju ja lauale. Pyrexi tootevalikus on veel kaunid keraamilised ahjunõud, kvaliteetsed panniseeriad, põnevad metall- ja silikoonist vormid ning köögitarvikud.

100 aasta juubeli vääriliseks tähistamiseks ja tarbijate positiivseks üllatamiseks loodi spetsiaalsed juubelikollektsioonid. Juubeliks loodi ka PYREXI uus eksklusiivne panniseeria Gusto+, millega kokandushuviline võib julgelt ette võtta iga kulinaarse avastusretke.

Need luksuslikult mõjuvad šokolaaditooni sisekatte ja vasetooni väliskattega pannid sobivad kõikidele pliiditüüpidele, kaasa arvatud induktsioonpliidile. Siidised Y-kujulised pöidlalohuga bakeliitkäepidemed aitavad tõstmisel panni raskust parimal viisil jaotada. DUPONT Select PFOA, plii- ja kaadmiumivaba tugevdatud kolmekihiline kate annab pannidele vastupidavuse ja head nakkumatud omadused. Sepistatud alumiiniumist põhi hoiab toidu kauem soojana.

Uusi Pyrexi eksklusiivseid Gusto+ panne on novembris võimalik soetada kampaaniahindadega kõikidest Selveri keti poodidest üle Eesti, paljudest Coopi keti poodidest, Saaremaa Kaubamajast, Keila Rõõmu Kaubamajast, Tallinna ja Tartu Kaubamajast. 

Võta osa ka Pyrexi maaletoojafirma ETC Kodu ja Buduaari ühisest toredast retseptivõistlusest ning saa osa kokkamismugavusest ja disainiilust oma köögis.