SLAPSLOP – UUS EESTIS KÄSITÖÖNA valmistatud lisaainetevaba gurmeetoidubränd

SlapSlop sündis peaaegu juhuslikult. SlapSlopi loojad Iván Madridist ja Carol Tallinnast olid aastaid oma sõpru ja peret Eestis ja Hispaanias vaimustanud oma kokandus- katsetustega ning otsustasid mõned lemmiktooted müügiks pakendada ühe pisikese kogukonnafestivali tarbeks.

Esimese katse edu oli peadpööritav. Iván ja Carol jätkasid klientide rõõmuks toidu pisitootmist oma kodus, peagi aga kasvati koduköögist välja, sest klientide nõudlus suurenes ja kodused tingimused jäid kitsaks. Nüüd on nende käsutuses professionaalse varustusega köök, kus toodetakse kaheksat erinevat kastet ja snäkki. Professionaalne köök on tagatiseks, et toodetu on alati kõrgeima kvaliteediga ja ootuspärase maitsega. Iván ja Carol tegelevad igapäevaselt uute toodete väljatöötamisega, et oma armastatud sõpradeni tuua parimaid, autentseid rahvusvahelisi maitseid. Me usume, et Sa naudid meie tooteid ja loodame Sind aeg-ajalt uutega üllatada!

Eestis alles sel suvel alustanud toidutootja SlapSlop peab kõige tähtsamaks maitsete puhtust ja autentsust.  

Tooted:

PUNCHABI. Autentne karripõhi India toitude valmistamiseks. Punchabit saab kasutada kümnete erinevate toitude valmistamiseks ja maitsestamiseks. Lisades läätseroale vaid paar lusikatäit seda kastet, on tulemuseks hingesoojendav tervislik dal-roog. Viska pannile mõned kanatükid, peale Punchabi kastet ja veidi kookospiima – suurepärane kanakarri! Nagu traditsioonilised India karrid, koosneb ka Punchabi sibulatest, tomatitest, ingverist, küüslaugust ja tervest hulgast erinevatest värskelt jahvatatud vürtsidest. Eelkõige aga armastusest!

FIERY KIMCHI. Terav Korea kimchi.

Lactobacillus-tüüpi probiootikumide kontsentratsioon selles tervisetoidus on muljetavaldav. Kimchi on söömiseks valmis, kui avades eraldub purgist gaase, kimchi mullitab veidi ja hea kvaliteedi tunnuseks on ka see, kui kimchi veidi purgist välja tõuseb. SlapSlop kimchi on ideaalne salatina, aga sellest on võimalik teha ka hulga põnevaid kuumi roogi. Haiguste ennetajana asendamatu.

MOJO ROJO. Terav mojo-kaste tšilli ja punase paprikaga.

Kanaari saartelt pärit tšilli-paprikakastet kasutatakse traditsiooniliselt ookeani soolases vees keedetud koorega värskete kartulite juurde, aga ideaalne on see ka nahaga grillitud kana, liha või grillitud kala juurde. Toorvegan, vürtsikaste. Enne kasutamist raputada. Hoida külmkapis.

DATE-CHUP. Suhkruvaba ketšup. Mis selle suhkruvaba ketšupi sees on? Tomatid, mahedatlid ja maitseained. Ongi kõik. SlapSlop ketšup on väga tiheda konsistentsiga, aga vaatamata sellele ei sisalda see paksendajaid. Mis on siis selle saladus? Kuhjaga armastust ja 14tunnine valmistusprotsess.

GAZPACHO KUMATO. Kumato tomati gazpacho.Eesti pimedates talvedes ei saa selle vitamiinipommita läbi. Kui ühe suutäiega saab korraga nii parima kvaliteediga tomateid, värsket kurki ja paprikat, veidi sibulat, kröömikese küüslauku, esimese külmpressi oliiviõli ja maitse balansiks piisa valge veini äädikat ja tera soola, siis on tõenäosus mitte haigeks jääda oluliselt suurem. Lisaks, pole paremat hommikust turgutajat, kui õhtu on pikale veninud või piinab lihtsalt väsinud olek. Enne kasutamist raputada. Hoida külmkapis.

 

SNÄKID

SlapSlop hummus SMOOTHUMMUS, tapenaad TIPTOPTAPENADE ja portveinimarinaadis oliivid PAPACEITUNAS on kiire ja elegantse peolaua katmisel asendamatud. Neid on lihtne ja lõbus õlle, veini või tee kõrvale näksida, salatitele lisada või neist hoopis omaette roog meisterdada. Jagage sõpradega kogu armastust, mida oleme neisse toodetesse pannud!

Erilise klientide tähelepanu all on esimesest päevast peale traditsioonilisel meetodil valmistatud Korea kimchi, millesarnast teist Eestis ei leidu, ning suhkruvaba ketšup, kus ebatervislike magus- ja lisaainete asemel on hoopis mahedalt kasvatatud naturaalsed datlid. Täielik üllataja aga on gazpacho – traditsiooniline toorvegan Hispaania külmsupp, mille tegemisel on kasutatud punaseid ja Kumato tomateid, kurki, paprikat, külmpressitud oliiviõli ja maitseaineid. Eesti kliimas ennast kuigi sageli jahutada ei ole vaja, siinne tarbija aga on kiiresti aru saanud, et selline “soolane smuuti” on vitamiinipomm, mis meie kaamoses hoiab haiguste eest või on lihtsalt kiire kontorilõuna või väga mõjus kaalulangetustoit. Fakt on see, et SlapSlopi tegijad ei jaksa füüsiliselt nii palju gazpacho’t toota, kui kliendid tahaksid. 

SlapSlopi tooted on saadaval Solarise, Rotermanni ja Viimsi Juustukuningate kauplustes, NOPis, DeVos Organic Bakery&Restos, Jaapani Maitsete kaupluses, Ülemiste Piprapoes, Viimsi Taluturul ja Umami poes Tartus.

Uuri kindlasti põnevaid retsepte kodulehel www.slapslop.com!  

P.S Palun hoia meie tooteid alati külmkapis, sest need ei sisalda ühtegi säilitus- ega lisaainet!