SUVEL ANNAB KOSUTUST tervislik külmsupp

Ilmselt on paljud siit-sealt kuulnud, et suppi tuleks süüa vähemalt kord nädalas. Vedelad toidud täidavad kõhtu kiiremini ning samas hoiavad ka seedimise korras. Palavad suvepäevad aga tulist suppi sööma ei kutsu. Selle asemel eelistaks ju midagi kerget ja jahutavat, näiteks jäätist või värsketest aiasaadustest kokku segatud salatit. Õnneks ei pea suveperioodil supist sugugi loobuma!

Nimelt on Mamma tootevalikusse jõudnud just tervislikud, kerged ja jahutavad külmsupid, mis sobivad kaasavõtmiseks nii randa, tööle, piknikule kui ka õhtuks perele koju.

Mamma külmsuppidel on mitu eelist: 

need on tervislikud ning kõhtutäitvad;

jätavad kerge enesetunde;

sobivad jahutuseks palaval suvepäeval;

sobivad suurepäraselt ka taimetoitlastele.

Poelettidelt leitavate külmsuppide suureks plussiks on lisaks kõigele eelnevale veel ka lihtsus. Suvi on eelkõige nautimiseks, puhkamiseks, reisimiseks ning perega koos ajaveetmiseks. Tihtipeale ei mahu seetõttu päevakavasse just köögis pliidi ees vaaritamine. Mamma on sinu eest juba valmis teinud külmsupid, mida ei ole tarvis enne söömist isegi soojendada. Võta need kaasa kuhu iganes sa lähed ja lase heal maitsta.

Oma tootevalikusse on Mamma valmistanud külma redisesupi ning külma peedisupi. Suvisele redisesupile annavad vajaliku valgukoguse Kreeka jogurt ning keedetud muna. Värskuse lisamiseks on supi sisse hakitud ka kurki. Peedisupile annab seevastu maitsenüansse marineeritud kurk. Toitvust lisavad supile veel kartul ning, nagu ka redisesupis, keedetud muna.

Mamma külmsupid on täis hulganisti väärtuslikke ja toitaineterikkaid köögivilju, mistõttu võib neid julgelt soovitada ka oma lastele. Kuigi soojendamata supid võivad esmapilgul neile pisut veidrad paista, hakkavad nad lõpuks neid siiski armastama. Kuna Mamma külmsupid on põnevad ja isuäratavalt maitsvad, võivad lapsed just suppide abil hakata armastama ka värskeid aedvilju teiste toitude juures. 

Seega, proovige Mamma külmsuppe kogu perega ning nautige suve täiel rinnal!