TOSCANA PÄIKE nüüd ka Eestis

TOSCANA PÄIKE nüüd ka Eestis

Itaalia lainjas maastik. Päike loojub ja heidab läbi oliivipuude maapinnale katkendlikke kiiri. Põnnid kilkavad ja mängivad muretult taluaias. Järsku hüüab pereema, et õhtusöök on lõpuks valmis. Lapsed kiirustavad tuppa, sest kõht on peale jooksmist ja kargamist märkamatult tühjaks läinud. Sisse astudes näevad väiksemad, et laud on kaetud kõige hea ja paremaga, kuid laua tõeliseks täheks on toidunõud.

Stiililt vaoshoitud, kuid elegantse iseloomuga Olive sarja kööginõud on inspireeritud tüüpilisest Vahemere kodustseenist. Tegu on komplektiga, mis pakatab lihtsusest. Need ei ole disainitud liiga nurgeliseks või futuristlikuks, vaid on meeldivalt praktilised. Hele keraamika täiustab ideaalselt oliivirohelist ning kui külalised tulevad, siis sobivad nõud perfektselt ka sõprade võõrustamiseks.

Kõik taldrikud, kausid ning kruusid on pestavad nõudepesumasinas ning on mikrolaineahjukõlbulikud. Sestap ei pea sa kartma, et su kallid nõud pesu käigus või toitu soojendades hävineks. 

Olive’i sarjas on ka roostevabast terasest termospott, mis hoiab toidu jahedana või kuumana lausa viis tundi. See on piisav aeg, et jõuda pajaroaga sõbranna juurde soolaleivapeole.

Söögitegemise ettevalmistus ei ole siin sarjas õnneks ära ununenud. Nugade komplekt ning lõikealus muudavad tüütu lõikumise uuesti nauditavaks. Haki tomateid, sibulaid või isegi oliive. Sinu köögis ei ole eales nii palju oliivimotiive olnud. Lisaks neile kõigile on Koduekstra e-poes veel uhmreid, salvrätikuhoidjaid ning purke. Olive kööginõude sari on tõeline tükk Itaaliat sinu oma kööginurgas.