ÜLLATA SÕPRU põnevate pannkookidega!

Pühapäevahommikused pannkoogid toovad sama palju rõõmu kui kingitused jõululaupäeva õhtul. Tegelikult on pannkookide juures kõige toredam see, et neid võib süüa ka täiesti tavalisel argipäeval. Kahjuks võib nende tegemine nii mõnelgi pea valutama ajada. Loe retsepti palju tahad, aga ikka jääb tainas liiga paks, koogid liiga õhukesed ja tagatipuks kõrbevad veel mustaks kah. Mamma on ulatanud pannkoogisõpradele abikäe ja teinud nende eest ära selle kõige raskema töö.

Mamma tootevalikust leiab nii magusaid kui ka soolaseid, täidisega ja täidiseta pannkooke. Maiasmokkade rõõmuks on poelettidelt saada näiteks karamellikreemiga ja maasikalisandiga koogid. Kui eelistad hoopis hapukama maitsega magustoite, siis proovi kindlasti Mamma hõrku rabarberitäidisega pannkooki. Soolasema kõhutäie garanteerivad hakkliha-, kana- või seene-suitsusingitäidisega pannkoogid.  

Nende erakordsete maitsete nautimiseks pole vaja teha muud, kui pannkooke 3-4 minutit soojendada. Pannkoogid maitsevad justkui vanaema tehtud ning neid külalistele pakkudes võib saada nii mõnegi kiituse oma kokkamisoskuste kohta. 

Kes Mamma tootevalikust sobiva täidisega kooki ei leia, sellele soovitame Mamma kohupiimapannkooke. Täielikult E-ainete vabadesse kohupiimakookidesse lisatud suhkru ja soola kogus annab võimaluse kasutada kooke kõikvõimalike roogade juures. Seetõttu soovitame lasta fantaasial lennata ning julgelt proovida neid ka soolaste toitude valmistamisel.

Kui tahad traditsioonilistest pannkookidest sammukese kaugemale minna, katseta Mamma täidiseta pannkooke. Need annavad võimaluse omaenda niši leidmiseks: valmista neist suupisteid, friti koos sobiva täidisega või valmista üks lihtne sünnipäevatort. 

Nüüd ei ole muud, kui valida see kõige õigem pannkook ja lasta heal maitsta!

Retseptisahtel on valmistanud Mamma täidiseta pannkookidest ühe vinge pannkoogitordi, mis sobib imehästi nii suveõhtuseks magustoiduks kui sünnipäevalapse koogiks. Vaata retsepti siit või videost!