UUED AHVATLEVAD JOOGID Põltsamaa Felixilt

UUED AHVATLEVAD JOOGID Põltsamaa Felixilt

Eesti juhtiv joogivalmistaja Põltsamaa Felix laiendas mahlatoodete sortimenti ning tõi turule kolm uudistoodet: troopilise apelsini nektari, köögiviljamahla ja mustsõstra-õunasmuuti.

Põltsamaa Felixi turundusdirektor Marek Viiloli sõnul suureneb ja areneb mahlatoodete tootmine Põltsamaal ning osa nendest arengutest on uue mahlatoodangu turuletoomine.

“Valmistasime uue mahedama ja magusama maitsega troopilise apelsini nektari, mille tooraine on pärit Brasiiliast. Paljudele tarbijatele meeldib apelsini maitse, kuid nad soovivad magusamat ja kergemat varianti, sest tavaline apelsinimahl on nende jaoks liiga intensiivse maitsega,” kommenteeris Viilol. Tema sõnul on apelsini maitse Eesti mahlaturul endiselt kõige populaarsem ning uus kergelt joodav nektar on mõeldud kõigile apelsiniarmastajatele.

Uus Põltsamaa köögiviljamahl on loodud tarbijatele, kes otsivad tavapärasest tomatimahlast veidi maitsekamat ja rikkalikumat maitseelamust. “Pai smuutide sarjas on sarnane toode juba olemas ja see on leidnud väga kindla tarbijaskonna, nüüd valmistasime analoogse alternatiivi ka mahlasõpradele, kes otsivad tervislikke ja vähese kalorsusega tooteid,” lisas Viilol. Põltsamaa köögiviljamahl on valmistatud tomatimahlast, millele on lisatud porgandi- ja paprikapüreed, basiilikut, Cayenne’i pipart ning tilli ja küüslauku.

Pai smuutide sarja täiendati uue kodumaise mustsõstra-õunasmuutiga, mis on 100% mahlasisaldusega ning säilitusainetevaba. “Kasutasime uue maitse loomisel Eestis tuntud ja armastatud vilju ning tulemuseks on väga maitserikas, värskendav ja erksa mustsõstranüansiga smuuti,” kirjeldas Marek Viilol. Ühest mustsõstra-õunasmuuti pudelist saab 74 musta sõstart, 2 õuna ja 1 banaani. Kõik Pai smuutid valmistatakse ilma lisatud suhkruta.

Mingem kauplustesse kaema!