Uus stiilne ja moodne Skandinaavia stiilis köögisari MAKU on nüüd ka Eestis!

Uus stiilne ja moodne Skandinaavia stiilis köögisari MAKU on nüüd ka Eestis!

Kööginõud ei ole enam ammu lihtsalt kööginõud, tänapäeval on need ka kauniks sisustuselemendiks. Kui tavaliselt üritatakse kodus hoida ühtset stiili, siis üks läbiv joon on oluline ka köögis, sest see paneb i-le täpi ja annab kogu köögile hea väljanägemise. Samuti ei pea piinlikkust tundma, kui külaliste ees on vaja korraks kapiust poetada, sest kõik sobib üksteisega ideaalselt kokku. 

Skandinaaviahõnguline uus Maku köögisari on just see, mida uhkusega sõpradele näidata. Kuna “maku” on eesti keeles “maitse”, õhkub selle sõna tähendust kogu köögisarjast. See on nii maitsekas ja stiilne sisustuselement kui ka vajalik abimees, millega valmistada imehäid ja maitsvaid toite. 

Maku kollektsiooni tooted on nii kaunid, et nendega sobib toit otse lauale tõsta. Tegemist on klassikalise Skandinaavia disaini ja äärmiselt kõrge kvaliteediga. 

Kõik pannid-potidkastrulid on harjatud roostevabast terasest. Põhi on kolmekihiline sandwich-tüüpi (1 mm alumiiniumplaan, 1 mm raudplaan ja lisakiht alumiiniumi ja terase segust). Kolmekihiline põhi jaotab soojust ühtlaselt ning reageerib väga kiiresti temperatuurimuudatustele. Seega ei pea kartma, et potis keskel olevad kartulid keevad kiiremini valmis kui äärmised või et pann pliidi peal liialt kaua soojeneks.

Ühtlasi vähendab selline põhi oluliselt põhjakõrbemise ohtu, mis on eriti oluline kõigi nende jaoks, kes end söögitegemisel veel kindlalt ei tunne.  

Lisaks on Makul veel mitmed häid omadusi: Maku tooted sobivad kõikidele pliiditüüpidele ning on mugavalt nõudepesumasinas pestavad. Kõik poti-, panni- ja kastrulikaaned on karastatud klaasist ning auruventiiliga, mistõttu taluvad need hästi kuumust ja on väga vastupidavad.

Kollektsiooni kuuluvad ka erineva suurusega ja erinevatest materjalidest ahjuvormid, mis taluvad samuti kõrget kuumust ja sobivad kõikidele pliiditüüpidele. Ahjuvorme on nii keraamilisi kui ka klaasist

Veel on valikus stiilseid moodsa disainiga sufleevorme, erinevaid säilituspurke ja igasuguseid väiksemaid köögitarvikuid, näiteks lõikelaudu, klaaspurke, küpsetusvorme ja palju muud. 

Maku köögisarjaga saad anda oma köögile moodsa ja kauni skandinaaviahõngulise välimuse. Lisaks köögitarvikutele saad Maku näol ka omale kaunid serveerimisnõud. Vaata uut ja stiilset köögisarja Koduekstra e-poest!