VAATA UUENENUD SCHLÖSSLE HOTELLI ja restoran Stenhus galeriid

VAATA UUENENUD SCHLÖSSLE HOTELLI ja restoran Stenhus galeriid

Tallinna vanalinnas, keskaegsete hoovide ja munakivisillutisega tänavate keskel asuv maailma juhtivate hotellide hulka kuuluv Schlössle hotell avas pärast renoveerimist taas oma uksed. Hotell paikneb elegantses 15. sajandil ehitatud kaupmehemajas Pühavaimu tänaval, mis on linna üks kõige prestiižsemaid tänavaid, ning hotelli 17 tuba ja 6 sviiti on renoveerimise järel veelgi avaramad ja stiilsemad.

Külalisi tervitati kaasaegse ilmega vastuvõturuumis ja fuajees. Pärastlõunase kokteili või pausi nautimiseks sobivad ideaalselt mõisastiilis puhkeruumid pehmete diivanite ja puuküttega kaminatega. Fuajeest pääseb siseõue, elavasse aeda, mis on avatud lõuna- ja õhtusöögiks ning mis pakub suvel mitmesuguseid üritusi, sealhulgas iganädalane grilliõhtu.

Šampanja ja suupistetevalik asus allkorruse tuntuima Stenhus gurmeerestoranis, mille uues kujunduses on kasutatud rikkalikke kangaid, kivipindu ja julgeid värve, mis harmoneeruvad ajaloolise miljööga. Keldris asuv sigarituba on esinduslik koht, kus nautida pärastlõunast kokteili ja nautida mõnda meie laiast sigarivalikust. Veel paremate teenuste, stiilse kujunduse ja personaalse teenindusega hotelli meeskond ootab põnevusega külastajate vastuvõtmist uuenenud Schlössle hotellis.

Schlössle hotellid pakuvad täiuslikku sihtkohta neile, kes hindavad häid asju elus: maitsvat toitu, luksuslikku majutust ja meeldivaid vestlusi. Rohkem teavet vaata: www.schlossle-hotels.com