Vana hea Dooley’s uues pudelis

Kõikidele Dooley’s likööri armastajatele teadmiseks, et peatselt on ka Eestis kaupluse riiulitel sootuks uue pudelikujundusega kuid sama hea väärika sisuga liköörid saadaval.

Kõikidele Dooley’s likööri armastajatele uudiseks, et peatselt on ka Eestis kaupluste riiulitel sootuks uue pudelikujundusega, kuid sama hea väärika sisuga Dooley’s kooreliköörid.

Dooley’s on kooreliköör, mida valmistatakse Saksamaal Eckenförde linnas. Erinevalt traditsioonilistest kooreliköörides valdavalt alusalkoholina kasutatava viski asemel on Dooley’s valmistatud viina baasil. Viinal on puhtam ja pehmem maitse kui viskil, lastes maitses enam domineerida maitselisadel ja koorel, mitte niivõrd alkoholil. Enamikku koorelikööridest ei saa kasutada paljudes kokteilide, kuhu lisatakse ka happeliste koostisosad nagu näiteks mahlad, kuna liköör kipub happe mõjul kalgendama ehk läheb tükki. Samuti ei saa neid serveerida jääl, kuna jää sulades muutub liköör vesiseks. Vesi kerkib eraldi kihina likööri pinnale. Dooley’se valmistamisel kasutatakse oluliselt väiksema rasvasisaldusega koort kui enamikes teistes kooreliköörides. Väiksem rasvasisaldus annab Dooley’sele kreemlikööride jaoks tavatult hea segatavuse, võimaldades seda kasutada peaaegu igat tüüpi kokteilides.
Dooley’s ainulaadne maitse on pälvinud arvukalt tunnustust mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel.
Valikuvõimalus on kolme maitse seast:
Dooley’s Toffee ainulaadse maitse annab naturaalne iirisekaramell. Kui juba tuntud Dooley’s Toffee likööri ainulaadse maitse annab naturaalne iirisekaramell, siis Dooley’s Espresso teeb eriliseks koostisesse lisatud naturaalne espressokohv (8%). Kolmas maitse on Dooley’s Tropical Fruit Juice & Cream. Dooley’s liköör on suurepärane tarbida puhtalt purustatud jääl, kaunistatud tilga grenadinisiirupiga, erinevates kokteilides ning dessertides ja kastmete maitsestamisel. 

Võta osa ka Buduaari gurmeekoolis osalemise mängust SIIN

Tähelepanu, tegemist on alkoholiga!