Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Teisipäev, 20. oktoober

Kaspar, Kasper, Jasper 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

VIDEO: vapustav 3 koostisosaga juustukook võitis maailma!

VIDEO: vapustav 3 koostisosaga juustukook võitis maailma!

Jaapanis leiutatakse vahel tõeliselt imelisi asju ja see vaid kolmest koostisosast koosnev juustukook kuulub kindlasti nende hulka. Antud kooki on YouTube’is juba rohkem kui 1,6 miljonit korda vaadatud ja number kasvab iga minutiga. Koogi valmistamiseks läheb vaja kõigest kolme koostisosa — mune, šokolaadi ja toorjuustu.

Jaapanis leiutatakse vahel tõeliselt imelisi asju ja see vaid kolmest koostisosast koosnev juustukook kuulub kindlasti nende hulka. Antud kooki on YouTube’is juba rohkem kui 1,6 miljonit korda vaadatud ja number kasvab iga minutiga. Koogi valmistamiseks läheb vaja kõigest kolme koostisosa – mune, šokolaadi ja toorjuustu.

Vaja läheb:

3 muna 
120 grammi valget šokolaadi
120 grammi toasooja toorjuustu

Tee nii:

1. Eralda munakollased munavalgetest ja aseta munavalged suurde kaussi. Tõsta kauss külmkappi ootama. Pane ahi sooja, kuumuseks 170 kraadi.

2. Sulata šokolaad veevannil. Samal ajal, kui šokolaad sulab, aja munavalged tugevasti vahtu. Sega sulanud šokolaadi vesivannil, kuni saad ühtlase massi. Lisa sulanud šokolaadile toasoojas seisnud toorjuust ja sega ühtlaseks massiks. 

3. Eemalda šokolaadi ja toorjuustu segu veevannilt ja lisa sinna kolm munakollast. Sega hoolikalt!

4. Lisa segule kolmandik munavalgevahust ja sega korralikult. Seejärel lisa ülejäänud munavalgevaht samuti poole koguse kaupa ja sega mõlemal korral hoolsalt.

5. Kata koogivorm küpsetuspaberiga ja vala taigen ühtlaselt sisse. Koputa koogivormi kergelt vastu lauda, et õhumullid välja saada ja pane see seejärel kuumaveevannis ahju. 

6. Küpsetamine toimub kolmes jaos: esmalt 170 kraadi juures 15 minutit, seejärel 160 kraadi juures 15 minutit ja siis keera kuumus maha ning küpseta kooki jahtuvas ahjus 15 minutit.

7. Võta kook ahjust välja ja lase täielikult jahtuda. Kaunista soovi korral tuhksuhkruga.

Serveeri!