Eesti populaarseim prosecco – Zonin Prosecco

9 kommentaari
Eesti populaarseim prosecco – Zonin Prosecco

Zonini veinid on tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest, mille taga on veinimeistrite aastatepikkune kogemus ja pühendumus. Veinivalik on äärmiselt lai, andes hea ülevaate Itaalia tuntuimatest veinipiirkondest, veinidest ja maitsetest.

Zonini veinid on tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest, mille taga on veinimeistrite aastatepikkune kogemus ja pühendumus. Veinivalik on äärmiselt lai, andes hea ülevaate Itaalia tuntuimatest veinipiirkondadest, veinidest ja maitsetest.

Zonin on Itaalia üks suurimaid ning tänini pereettevõttena töötavaid veinimaju, mis asutati juba 1821. aastal. Ettevõtte käekäigu eest vastutab Itaalia veininduse üks suurkujusid Gianni Zonin koos oma kolme poja Francesco, Domenico ja Michelega. Lisaks Zonini nime all toodetavatele veinidele omab Zonini perekond ka üheksat veinimõisa Itaalia prestiižsemates veinipiirkondades, kus valmivad eksklusiivsed, piirkondadele omased mõisaveinid. Eestis on saadaval 14 veini Zonin Regionsi ja Classici sarjast, lisaks armastatud Itaalia vahuveinid Prosecco Special Cuvee ja Prosecco Cuvee 1821, Zonin Asti ning roosa vahuvein Sparkling Rose.

Mõisaveinide kollektsioonist on Eestis saadaval 17 veini Castello d’Albola, Feudo Principi di Butera, Tenuta Ca’Bolani, Tenuta Il Bosco, Masseria Altemura, Castello del Poggio, Abbazia Monte Oliveto ning Rocca di Montemassi nime all.

Zonin Prosecco on kerge, värske ja puuviljane vahuvein Itaaliast, mis sobib ideaalselt iseseisvalt nautimiseks aperitiivina ning erinevate kergete kala- ja linnuliharoogade ning mereandidega. Tegu on enim müüdud proseccoga USAs ja Saksamaal ning vaieldamatult ühe populaarseima proseccoga ka Eestis.

Võta osa Zonini fotomängust ja võida luksuslik puhkus kahele!