Kristi: … aeg on hakata vaikselt otsi kokku tõmbama

Kristi: … aeg on hakata vaikselt otsi kokku tõmbama

Olen juba üsna pikalt Buduaari veergudel oma suurtest elustiili muutustest ja põnevast teekonnast kirjutanud ning aeg on vaikselt hakata otsi kokku tõmbama. Teatavasti olen oma eesmärgini (langetada kaalu 20 kg) juba jõudnud ja kõik see, mis veel langeb, on boonuseks ning tundub, et see on veel kehale vajalik. Mõtlesin, et kui 65 kg n-ö kätte saan, siis on see mulle vägagi piisav ja rohkemast langusest ma isegi ei olnud huvitatud, sest arvan, et naisel peab ikka kontide ümber ka miskit olema. Leian, et peamine on siiski enda rahulolu ning juba täna olen ise rahul. Mu enesetunne on igas mõttes väga hea, füüsiline vorm on testimise tulemuste järgi suurepärane ning kokkuvõtlikult olen üliõnnelik ja naudin suure ja vaevanõudnud töö vilju. Ei saa ka salata, et inimesed minu ümber ei ole heade sõnade osas kadedad ja mu suuri muutusi märgatakse ning ka väljendatakse verbaalselt. Kõike seda head ja ilusat on meeldiv kuulda ja olen ääretult tänulik kõige selle positiivse ja kauni eest, mida mulle on öeldud.
 

Olen juba üsna pikalt Buduaari veergudel oma suurtest elustiili muutustest ja põnevast teekonnast kirjutanud ning aeg on vaikselt hakata otsi kokku tõmbama.

Teatavasti olen oma eesmärgini (langetada kaalu 20 kg) juba jõudnud ja kõik see, mis veel langeb, on boonuseks ning tundub, et see on veel kehale vajalik. Mõtlesin, et kui 65 kg n-ö kätte saan, siis on see mulle vägagi piisav ja rohkemast langusest ma isegi ei olnud huvitatud, sest arvan, et naisel peab ikka kontide ümber ka miskit olema. Leian, et peamine on siiski enda rahulolu ning juba täna olen ise rahul. Mu enesetunne on igas mõttes väga hea, füüsiline vorm on testimise tulemuste järgi suurepärane ning kokkuvõtlikult olen üliõnnelik ja naudin suure ja vaevanõudnud töö vilju. Ei saa ka salata, et inimesed minu ümber ei ole heade sõnade osas kadedad ja mu suuri muutusi märgatakse ning ka väljendatakse verbaalselt. Kõike seda head ja ilusat on meeldiv kuulda ja olen ääretult tänulik kõige selle positiivse ja kauni eest, mida mulle on öeldud.

Ka see aeg ei ole enam kaugel, kui Buduaari uus ajakiri on ilmumas ja see võtab ühtlasi ka minu loo kokku ning mu veerg läheb lukku. See on minu jaoks millegi väga-väga suure lõpp ja teisalt ka uue ja parema algus või siis jätk… Mis aga puutub ajakirjas ilmuvasse loosse, siis olen tänaseks oma intervjuu andnud ja ka mu treeneri tähelepanekutest saab ajakirjast lugeda – isegi ootan seda põnevusega. Üks asi on siiski see, mida mina tegin ja kõigest sellest arvasin ning kogesin, kuid mu personaaltreener Monica Lauri nägi asju aeg-ajalt hoopis teises valguses. Meie koostöö Monicaga sujus väga meeldivalt ning tema panus minu teekonnal ja eesmärgi saavutamisel on hindamatu. Leian, et suurte muutuste ja raskete hetkedega silmitsi olles on väga hea, kui on inimene, kelle poole treeninguid ja toitumist puudutava osas pöörduda ning kes alati toetab ja motiveerib ning on heaks sõbraks. Just Monica oli see inimene, kes minu jaoks oli alati olemas.

Ja mis intervjuu, ajakiri või lugu see on, kui illustreerivat pildimaterjali pole?! Võin juba ette öelda, et minu loo kõrvalt leiab mitmeid erinevaid pilte ja need on tänaseks juba olemas. Iga klõps aga nõuab minult ka täna suurt pingutust, sest psüühikas ei ole veel muutused kohale jõudnud ning kui kaamera silmapiirile ilmub, siis olen mina ebakindlus ruudus – ei oska istuda ega astuda, aga loodan, et ka see „vari“ jääb minust varsti seljataha. Pilte klõpsutas minust Kaspar Saaremets, kes ka sügisesed pildid tegi. Pildistamine toimus minu lemmikspordiklubis – CitySpa´s, mis on igas mõttes suurepärane treening-keskkond. Mulle kui algajale oli CitySpa´s treenimine ikka supervõimaluseks just sellest küljest, et uue klubina ei olnud veel väga palju külastajaid, mis võimaldas treeneril iga treenijani jõuda ja vajadusel sooritust/ tehnikat korrigeerida ning motiveerida inimest. Arvan, et algajal treenijal ongi kõige mugavam ja pingevabam väikeses klubis alustada ja mul oli tõepoolest algus spordiga sõbraks saamisel nauditav ja see nauding jätkub.

Pildistamisest veel sedagi, et meikariks oli võrratu Heinike Juhanson, stilistikaga tegeles Crislyn Juhanson ning Marge Rahu koordineeris kogu fotosessiooni ning oli mulle moraalseks toeks, sest minu jaoks oli kogu see fotondus siiski pingutus. Jah, justkui üks väike asi, aga tegelikkuses siiski tõsine töö kõigile asjaosalistele.

Juba varsti on minu kokkuvõtlik lugu koos piltidega uues Buduaaris! Seni aga kohtume veel siin…

Kaal kõigub – 66/67 kg.

Ilusaid suviseid hetki!

 

Krist