Kristi: halb ilm – hea põhjus enda spordiklubisse vedamiseks…

37 kommentaari
Kristi: halb ilm – hea põhjus enda spordiklubisse vedamiseks…

Vaatan aknast välja ja tahaks öelda, et vastikult vihmane sügisilm tervitab ja ei lase enam õue treenima. Teisalt aga pärast suviseid tegevusi jälle on halb ilm hea põhjus, et end spordiklubisse vedada ja soojades ning hubastes tingimustes piitsutama hakata (seda muidugi kõige positiivsemas mõttes). Olles aga siin mõni aeg tagasi pikalt ja raskelt haige, siis pausijärgselt on kehas täitsa teine tunne – kõike on raske sooritada, kuid see trennipisik, mille selle eksperimendiga kaasa olen saanud, on ikka super vinge. Enam lihtsalt ei saa kodus istuda, vaid on vaja end liigutada ja see tunne on nii-nii hea. Veel sedagi, et haigusejärgselt oli mul nii vaimselt kui füüsiliselt treeningutega raske alustada, sest  lihasmassi langus 1% andis tunda ja ka saavutatud vastupidavus ei olnud enam see, mis varem, ning head raskused kangil tuleb mul ka mõneks ajaks kõrvale panna ja vähemaga leppida, et mitte keha liigselt koormata, sest taastumine on hetkel väga oluline. Ausalt öeldes oli hullemaks valmis, arvates et pean rühmatreeningus pause tegema, aga siiski suutsin tempos püsida ja kogu treeningu kaasa teha. Treeneri sõnul peaks vorm taastuma 2-3 nädalaga, sest n-ö põhi on all hea. Saab näha, aga loodan parimat. Igal juhul proovin oma muude tegemiste kõrvalt keskmiselt 4 korda nädalas trenni jõuda ja oma vormi panustada.  

Vaatan aknast välja ja tahaks öelda, et vastikult vihmane sügisilm tervitab ja ei lase enam õue treenima. Teisalt aga pärast suviseid tegevusi jälle on halb ilm hea põhjus, et end spordiklubisse vedada ja soojades ning hubas-tes tingimustes piitsutama hakata (seda muidugi kõige positiivsemas mõttes).

Olles aga siin mõni aeg tagasi pikalt ja raskelt haige, on pausijärgselt kehas täiesti teine tunne – kõike on raske sooritada, kuid see trennipisik, mille selle eksperimendiga kaasa olen saanud, on ikka super vinge. Enam lihtsalt ei saa kodus istuda, vaid on vaja end liigutada ja see tunne on nii-nii hea. Veel sedagi, et haigusejärgselt oli mul nii vaimselt kui füüsiliselt treeningutega raske alustada, sest lihasmassi langus 1% andis tunda ja ka saavutatud vastupidavus ei olnud enam see, mis varem, ning head raskused kangil tuleb mul ka mõneks ajaks kõrvale panna ja vähemaga leppida, et mitte keha liigselt koormata, sest taastumine on hetkel väga oluline. Ausalt öeldes olin hullemaks valmis, arvates, et pean rühmatreeningus pause tegema, aga siiski suutsin tempos püsida ja kogu treeningu kaasa teha. Treeneri sõnul peaks vorm taastuma 2-3 nädalaga, sest n-ö põhi on all hea. Saab näha, aga loodan parimat. Igal juhul proovin oma muude tegemiste kõrvalt keskmiselt 4 korda nädalas trenni jõuda ja oma vormi panustada.

Lisaks füüsilisele tegevusele ja Ultratone´ile proovisin i-le täpi panna Algoane toodetega, mille kasutama hakkamist mainisin ka oma üle-eelmises blogis. Nüüdseks, kui olen neid tooteid ligi kaks nädalat järjepidevalt kasutanud, võin ilma naljata ja julgelt öelda, et igasugused tselluliidikreemide jutud ja nende supermõjud, millesse olen väga skeptiliselt suhtunud, on vähemasti selle sarja konkreetsete toodete osas minu eelarvamused kummutanud. Jutt on siis Algoane koorivast vetikaseebist ja kiirelt vormivast termoaktiivsest tselluliidigeelist. No tõepoolest – uskumatu! Kreem, mida hommikuti ja õhtuti n-ö probleemsetele piirkondadele määrin, on väga huvitav ka selle poolest, et nahale kandes muutub kreemine ala kuumaks ja punetavaks ning on vägagi hästi tunda, et miskit toimub ja asi toimib. Tänaseks näen seda ka peeglisse vaadates. Jah, hakka või reklaame uskuma, kuigi jah, ikka peab ise selle kogemuse tootest saama. Minu viimane kogemus on igal juhul väga positiivne ja olen peagi uue toote järele Ultratone´i esindusse minemas, et nahka veel ka pingutada spetsiaalse kreemi abil. Näen, et headest asjadest, õigemini toodetest, tekib tõesti sõltuvus. Samas, kuhu veel panustada, kui mitte endasse.

Kohe-kohe saabub lettidele ja postkastidesse Buduaari uus ajakiri, millest leiab ka minu loo ja nagu juba varem öeldud, võtab see mu teekonna peamised muutused kokku. Ühtlasi läheb ka teatepulk Teelele, kes on uue hooaja kaalulangetaja. Ma usun Teele eesmärgi täitumisse, sest näen enda pealt, et kui midagi väga tahta ja olla valmis end ületama ning ka raskustega silmitsi olema ning mitte alla andma, siis on vähem kui aastaga väga reaalne 25 kg kaalu langetada. Kergelt see ei tule, aga tuleb ja tuli, vähemalt minul…

Kaal ka täna 65 kg. 

 

Parimat,
Kristi

Sarnased artiklid