Kristi: julgen ka liibuvaid riideid selga toppida – vaatepilt polegi enam õudne

34 kommentaari
Kristi:  julgen ka liibuvaid riideid selga toppida – vaatepilt polegi enam õudne

Jah, olen ka veel täna ülekaaluline, aga hakkan endale juba vaikselt meeldima, sest ümbermõõdud vähenevad ja näen oma kehas hoopis kenam välja ning julgen ka liibuvaid riideid selga toppida. Vaatepilt polegi enam õudne! Ah-jaa, kui mõtlen ka komplimentidele, mida ma tänaseks juba üsna palju saan, siis tundub, et mu töö paistab ka väljapoole ning see on motiveeriv, jõudu andev… Tundub, et varsti võib ka suvi saabuda! Tõsi, mitte küll kohe, sest palju tööd on veel teha ja ca 10 kg veel alla saada. Võitluses kaaluga on CitySpa´s mulle abiks üks huvitav „masin“- Power Plate. Kui Power Plate´ist lähemalt rääkida, siis selle seadmega treenides suureneb üldine vastupidavus ja lihasjõud, paraneb koordinatsioon ja ka tasakaal, kiireneb ka ainevahetus ning tselluliit väheneb, sest vibratsioon lagundab naha alla kogunenud rasvarakud.
 

Viimase nädala jooksul olen mitmelt oma tuttavalt kuulnud mõtteid või ka lubadusi, et tuleb end n-ö kätte võtta, et saabuvale suvele saledana vastu minna. Tundub, et vaikselt piiluv päike on see vahva „tegelane“, kes naissugu mõjutab ja õigetele mõtetele ning tegudele trenni ja toidu osas suunab.

Mäletan enda eelmiste aastate mõtteid, kui talvest juba kõrini oli ja mõtted suvesse liikusid… Ühest küljest ootasin suve alati, sest enamasti kaasneb suvega soojus ja päike, mida ma tõeliselt armastan. Teisalt aga tekitas suveperioodi saabumine kergemat või raskemat „peavalu“, sest on ju loogiline, et suvi toob endaga kaasa ka napimad rõivad ja rannahooaja. Ja see on olnud vahelduva eduga ikka tõeliselt valus koht. Eks ma jah olen paanitsenud üle, aga ei saa ju olla õnnelik ja rahulolev, kui on see miski, millega rahul ei saa olla… Ma ei saa väga hästi neist aru, kes ütlevad, et peame ennast armastama sellisena, nagu oleme. Mis mõttes!? Minu arvamus aga ei muutu ja leian, et ülekaalulisena ei ole kindlasti võimalik ennast armastada – riideid ei leia, füüsiline aktiivsus ajab lõõtsutama jne – mis selles siis head ja armastamisväärset on? Ei miskit!

Jah, olen ka veel täna ülekaaluline, aga hakkan endale juba vaikselt meeldima, sest ümbermõõdud vähenevad ja näen oma kehas hoopis kenam välja ning julgen ka liibuvaid riideid selga toppida. Vaatepilt polegi enam õudne! Ah-jaa, kui mõtlen ka komplimentidele, mida ma tänaseks juba üsna palju saan, siis tundub, et mu töö paistab ka väljapoole ning see on motiveeriv, jõudu andev… Tundub, et varsti võib ka suvi saabuda! Tõsi, mitte küll kohe, sest palju tööd on veel teha ja ca 10 kg veel alla saada.

Võitluses kaaluga on CitySpa´s mulle abiks üks huvitav „masin“- Power Plate. Kui Power Plate´ist lähemalt rääkida, siis selle seadmega treenides suureneb üldine vastupidavus ja lihasjõud, paraneb koordinatsioon ja ka tasakaal, kiireneb ka ainevahetus ning tselluliit väheneb, sest vibratsioon lagundab naha alla kogunenud rasvarakud.

Alguses kasutasin Power Plate´i vaid peale jõusaali treeningut lõdvestuse või kerge massaaži eesmärgil, kuid nüüd olen avastanud, et see vibreeriv (tekitades 25-50 lihaskokkutõmmet treenitavas lihases) seade mõjub tselluliidile super hästi ning juba 30 min treeningut tekitab samasuguse tunde, mida muidu umbes tunnine jõusaalitrenn. Monica Lauri, kes on minu personaaltreener, ütleb et Power  Plate on mujal maailmas väga populaarne ja just nende inimeste seas, kelle kiire elutempo ei võimalda päevas tunnist treeningut teha ning kui on soov kiiresti vormi saada.                                                     

Oma esimese täispika (30 min) trenni Power Plate seadmel tegin koos personaaltreeneriga, sest tema on erinevate hindamiste abil saanud „pildi“ minu vormist ning teades ka mu eesmärki, koostas mulle kava. Treening oli tõeliselt huvitav ja mitmekülgne ning soovitaksin puhtalt kogemuse saamiseks seda masinat pisut näppida ning treening teha! Soovitusena võin öelda, et esimest korda selle seadme abil treenides võiks kasutada treeneri teadmisi ja kuulata juhiseid, sest muidu võib see seade pisut ehmatada, sest tekkiv vibratsioon on kehale ilmselt ennekogematu ning õiged asendid mängivad eduka treeningu osas olulist rolli. Tasub proovida, sest tulemus on efektiivne, ausalt!

Kaalul on vist midagi viga, sest ikka veel on kaalul 81 kg. Või siiski mitte, sest rasvaprotsent väheneb! Rõõmustan!

Lilli ja liblikaid,

Kristi