Kristi: ole ise muutus, mida sa maailmas näha tahad

Kristi: ole ise muutus, mida sa maailmas näha tahad

„Ole ise muutus, mida sa maailmas näha tahad.“ Täpselt sellise sõnumiga lipik jõudis minuni pärast üht turutiiru, kui olin ostnud Peipsiveere mustikaid. Nii uskumatu, kui see ka ei ole, „hüppasid“ need sõnad karbist välja just sellel päeval, kui tegin Buduaari kaalueksperimendi raames esimese kaalumise ning alustasin tutvumist Kaaluabi programmiga. See sõnum pani ju kümnesse! Uskumatu! Näib, et minu tegemisi saadavad mingid jõud ja tundub, et olen õigel lainel ning mul jääb üle ainult rõõmustada. Buduaarikad, kes te mu blogi jälgite, saite eelmise blogi lõpus väikese vihje, kuidas juba täna oma toitumist jälgin. Kes veel ei tea, see „kuuleb“ nüüd.. Eelkõige aga pühendan selle blogi kõigile neile, ligi sajale kaaluga võitlejale, kes Buduaari abiga soovisid pürgida ideaalkeha suunas. Appi tuleb Kaaluabi, ka Sulle, mulle juba tuli!
 

 

„Ole ise muutus, mida sa maailmas näha tahad.“ Täpselt sellise sõnumiga lipik jõudis minuni pärast üht turutiiru, kui olin ostnud Peipsiveere mustikaid. Nii uskumatu, kui see ka ei ole, „hüppasid“ need sõnad karbist välja just sellel päeval, kui tegin Buduaari kaalueksperimendi raames esimese kaalumise ning alustasin tutvumist Kaaluabi programmiga. See sõnum pani ju kümnesse! Uskumatu! Näib, et minu tegemisi saadavad mingid jõud ja tundub, et olen õigel lainel ning mul jääb üle ainult rõõmustada.

Buduaarikad, kes te mu blogi jälgite, saite eelmise blogi lõpus väikese vihje, kuidas juba täna oma toitumist jälgin. Kes veel ei tea, see „kuuleb“ nüüd.. Eelkõige aga pühendan selle blogi kõigile neile, ligi sajale kaaluga võitlejale, kes Buduaari abiga soovisid pürgida ideaalkeha suunas. Appi tuleb Kaaluabi, ka Sulle, mulle juba tuli!

Nii, minu suureks abimeheks on Kaaluabi. Usun, et nii mõnigi inimene ei ole sellest programmist midagi kuulnud. Muide, täpselt nagu minagi. Olin veendunud, et Kaalujälgijad on nime muutnud ja neist sai Kaaluabi. „Ämber“- ja kui suur veel. Tunnistan, et eksisin ja rängalt.

Tänan õnne, et mulle anti võimalus teada saada, millega tegelikult tegu on.

Kuidas Sulle lühidalt öelda, kus ja mis on Kaaluabi? Hmm!? Mis – 2 in 1, päevik toitumisest ja füüsilisest aktiivsusest ning lisaks, boonuseks ideaalne ja toetav keskkond teiste programmi kasutajate poolt. Kus – internetis, mugav ja mõnus võimalus päeviku täitmiseks ja jälgimiseks.

Aga enne kui päevikuni õnnestub jõuda, saab ka paar tugevat hoopi. Vähemalt mina sain. Litakas tuli pikkust ja kaalu sisestades, sest see info annab teada ideaalkaalu ja kehamassiindeksi (KMI). Mis siis ikka, tuleb selle teadmisega leppida ja edasi minna. Järgmiseks sammuks siis eesmärgi sisestamine, ehk millist kaalunumbrit soovitakse saavutada. Minu eesmärk on langetada 20 kilogrammi ja programm pakkus selleks languseks ajaperioodi 20 nädalat, see teeb -1 kilogramm nädalas, ehk siis minu eesmärgi täitmiseks kulub ca 4- 5 kuud. Kuna mul rong ära ei lähe ja aega on, siis pikendasin perioodi, õnneks programm on selle suhtes paindlik. Otsustaja on ikka Kaaluabi programmi kasutaja ise. Ja muidugi on vastutajaks ka kasutaja, sest piiris saab ikka inimene ise püsida. Piiri all pean silmas tasakaalustatud toitumist ja päevast kalorinormi, milleks minul on 1620 kcal.

Kui kõik eelnev saab tehtud, ka saadud infoga „lepitud“, siis läheb tõeliselt huvitavaks, sest avastada on palju – päevikud, blogid, kaalugraafik, keha mõõtandmed, ja kõige selle kasutegur on hindamatult suur.

Mina pean Kaaluabi programmi juures kõige olulisemaks võimalust näha, kas minu toit on tasakaalus või mitte. Protsentuaalselt täpne info tuleb muidugi siis, kui olen eelnevalt toitumispäevikusse  grammide täpsusega söödud toidud sisestanud. Jaa, mul on udupeen toidukaal, mille abil täna veel täpsust harjutan. See vajab tõesti harjumist. Kodust eemal olemine teeb päeviku täitmise pisut keerulisemaks, aga nii hulluks ilmselt ei tasu minna, et näiteks märkmiku asemel toidukaalu käekotis hakkaks kandma.

Mulle ja ka Sulle, kes Sa oled muutusteks valmis ja oma toitumise jälgimisest ning kaalulangetamisest huvitatud, on Kaaluabi programm Sõber suure algustähega. Julgen lubada, et koos on kergem ja sealsed kasutajad on tõeliselt abivalmid ja hea nõu ning sõnaga toetamas. Mina ei hiilanud kasutajanime mõeldes originaalsusega ja olen Buduaarikatele kergesti tuvastatav – KristiBuduaar. CU there!

 

Kristi

www.kaaluabi.ee