Kristi: õnneks on toodud nüüd turvas ka linnakeskkonda…

Kristi: õnneks on toodud nüüd  turvas ka linnakeskkonda…

Öeldakse, et ootaja aeg on pikk, aga loodan, et kõik, kes ootavad CitySpa spordiklubi avamist, kasutasid võimalust piiluda CitySpa ukse vahelt sisse avatud uste päevade raames, mil kõigil soovijatel oli võimalus käia ja uudistada uuenenud CitySpa´d ning uurida kaasaegseid treeningseadmeid, loomulikult küsida ka asjatundjatelt kõik võimalikud küsimused ja saada absoluutselt parimad vastused. Loodetavasti kohtun nii mõnegi buduaarikaga peagi treeningutel ning miks ka mitte spaas värskendavat vett või teed juues mõne hoolitsuse järgselt. Mulle see küll meeldiks!
 

Öeldakse, et ootaja aeg on pikk, aga loodan, et kõik, kes ootavad CitySpa spordiklubi avamist, kasutasid võimalust piiluda CitySpa ukse vahelt sisse avatud uste päevade raames, mil kõigil soovijatel oli võimalus käia ja uudistada uuenenud CitySpa´d ning uurida kaasaegseid treeningseadmeid, loomulikult küsida ka asjatundjatelt kõik võimalikud küsimused ja saada absoluutselt parimad vastused. Loodetavasti kohtun nii mõnegi buduaarikaga peagi treeningutel ning miks ka mitte spaas värskendavat vett või teed juues mõne hoolitsuse järgselt. Mulle see küll meeldiks!

Mainides eelnevalt poole sõnaga hoolitsust, ei tahaks ma endale hoida üht vapustavat kogemust, mille osaliseks ma sain City Spa´s salendavat turbahoolitsust nautides. Ilmselt on paljudele teada, et turvas on üks ääretult tänuväärne maavara, mida tänaseks kasutatakse ohtralt taastusravikeskustes ja õnneks on toodud nüüd turvas ka linnakeskkonda ning kõik, kes vähegi tahavad oma keha lasta turbal hellitada, siis see võimalus on tallinlastele lausa koju kätte toodud. Konkreetselt CitySpa salendavast turbahoolitsusest rääkides kasutan võimalust terapisti juttu edastada. Ehk siis on nimetatud hoolitsus puhastav, jääkaineid väljutav ja tselluliidiga võitlev ning sobiv ka neile, kellel muidu on näiteks muda vastunäidustatud. Oma kogemust jagades pean ütlema, et eriti mõnus on see, et hoolitsuse käigus saab kogu keha kooritud, nägu masseeritud ning keha turbaga mähitud. Kogu protsess on võrratu nauding omaette ja tulemust nähes ning tundes… Vot see on hämmastav ja uskumatu!

Ma ei kujutaks kodustes tingimustes ette ühtegi dušši, ilma et seejärel keha kreemitaks. AGA, sellist beebinahka nagu eelpool nimetatud protseduuri järgselt ma tunda ja näha sain, seda pole ma kodus kunagi kogenud. Mõtlesin ja vangutasin pead, milles asi võiks olla – minus? vahendites? Olin lausa valmis CitySpa´s sama kreemi ostma, mida terapist kasutas, et sama efekti ka kodus saavutada, aga siis jõudsin siiski järelduseni, et turvas oli see, mis taolise efekti andis. Ja mis siin salata, mitte ükski n-ö imeasi, mida toote info lubab, ei ole kodustes tingimustes mind apelsinikoorenaha suhtes üllatada suutnud – on see imesid lubav toode siis  200 või 1000 krooni maksnud, tulemuse vahe on praktiliselt null, aga turbahoolitsus üllatas mind tõeliselt! Ja nüüd saan ma ka inimestest aru, kes on spaa hoolitsustest sõltuvuses.

Olin ennast suhteliselt lootusetuks juhtumiks pidanud tselluliidi osas ja pidasin seda vaid ülekaaluliste probleemiks, aga nüüd hingan hoopis teises rütmis, teades, et mul on tselluliidi astmete osas madalaim aste ja seda kuulda veel kogemustega terapistilt – see mõjub hingele paitavalt. Ja ei saa salata, et süda naeris, kui kuulis, et paljud saledad võitlevad apelsiniga reitel ja tuharal ning neil on tselluliidi kõrgeim aste! …minul madalaim, nagu mainisin. Tõesti, see rõõmustab!

Kui siin täna läks juba jutt CitySpa-keskseks, siis kasutan võimalust öelda, et CitySpa tervikuna ning minu personaaltreener Monica Lauri on teinud minust hoopis õnnelikuma inimese! Ka Buduaari-Inna märkas: „Sa särad!“

82 kg

Ikka parimat!

Kristi