Kristi: teekonna algus unistuste kaalu ja keha suunas

Kristi: teekonna algus unistuste kaalu ja keha suunas

  Kallis Buduaarikas, Sulle ei tule üllatusena, et mina osutusin valituks Buduaari kaalueksperimenti. Tean seda! Aga arvan, et häid uudiseid, rõõmu ning õnnestumisi ei tasu ainult endale hoida, seega otsustasin jagada Sinuga uudist, mis esialgu oli minu ja Buduaari saladus. Nimelt, ühel kaunil augustikuu päeval, kui päike paistis kõrgelt ja soojalt, tuli minu postkasti Buduaarilt kiri. See algas pöördumisega: „Hea Kristi!” Aimasin selle sisu. Käed hakkasid värisema, kuid jätkasin ja lugesin edasi.  Seal seisis: „Sind on valitud meie kaalueksperimenti.“ Kes minu esimest blogi ei ole jõudnud lugeda, sellele olgu täna öeldud, et minu eesmärk on Buduaari kaalueksperimendis langetada -20 kg ehk saada kaalule number 70. Kõlab hästi, vähemalt minu jaoks :)  

Kallis Buduaarikas,

Sulle ei tule üllatusena, et mina osutusin valituks Buduaari kaalueksperimenti. Tean seda! Aga arvan, et häid uudiseid, rõõmu ning õnnestumisi ei tasu ainult endale hoida, seega otsustasin jagada Sinuga uudist, mis esialgu oli minu ja Buduaari saladus. Nimelt, ühel kaunil augustikuu päeval, kui päike paistis kõrgelt ja soojalt, tuli minu postkasti Buduaarilt kiri. See algas pöördumisega: „Hea Kristi!” Aimasin selle sisu. Käed hakkasid värisema, kuid jätkasin ja lugesin edasi.  Seal seisis: „Sind on valitud meie kaalueksperimenti.“

Lugesin uuesti ja uuesti. Loomulikult olin hämmingus! Mõtlesin – see on ju minu võimalus oma unistuste kehale ja kaalule! Mulle tundus, et inimesed, kes mu ümber sellel hetkel viibisid, oleksid nagu kuulnud mu mõtet, nad vaatasid korraga mu poole, ilma et ma midagi oleks eelnevalt lausunud. Kehakeel rääkis järelikult enda eest – olin tõesti õnnelik! Olen õnnelik ka täna ja homme ja kevadeks saab minust printsess ilusa lõpuga muinasjutust :) 

Ma ei suutnud kirjeldatud emotsioone ja uudist ainult endale hoida ning jagasin seda ka oma elukaaslasega, et ka tema minu õnnest ja uudisest osa saaks. Ta luges e-maili vaikselt ja ütles: „Ma teadsin!“ Ta ütles tegelikult juba siis, kui mu lugu alles läks konkursile, et see võit tuleb kindlasti mulle.

Tookord sõna võit tundus kuidagi imelikuna, aga nüüd, kui mind on valitud umbes saja konkursil osaleja seast, siis see on tõesti võit ja ma üldse ei kahtle, et kevadel kuulutan oma jackpot´ist.

Kes minu esimest blogi ei ole jõudnud lugeda, sellele olgu täna öeldud, et minu eesmärk on Buduaari kaalueksperimendis langetada -20 kg ehk saada kaalule number 70. Kõlab hästi, vähemalt minu jaoks :)

Hävitada 20 kg?! JAH! Leian, et ei ole mõtet segaseks minna ja pürgida suutmatut või leppida vähesega. 

Mind ja ilmselt ka Sind huvitab, mis mind eesmärgi saavutamise teekonnal täpselt ees ootab? Kui ausalt öelda, siis ühest vastust sellele ei ole, aga kõik see saab olema kindlasti huvitav ja tõsist tööd nõudev, sest minu keha on füüsilise aktiivsuse osas olnud siiani peamiselt talveunes. Nüüd on sellel leboelul kriips peal – ma olen selleks valmis. Peagi muutub kõik 101 % ja mu keha hakkab saama „piitsa ja põletamist“, ma tean, tunnen ja tahan seda.

Eesmärgi poole pürgimine treeningsaalis koos personaaltreeneriga algab oktoobri alguses. Just siis avab uksed uus luksuslik terviseklubi – uuenenud City Spa. Seni aga olen juba pisut abi saanud Kaaluabist, millest teile järgmisel korral lähemalt kirjutan.

Peagi saate lugeda ka City Spa’st, personaaltreenerist ja treeningutest. Püsige lainel! ;)

Tänan Buduaari lugejaid, kes on mind toetanud positiivsete kommentaaridega. Ülimalt tore on lugeda, et olen kellelegi eeskujuks ning inspireeriv. Tänusõnad ka pisut kriitiliste ja ka õelate sõnade eest – ka need on vägagi edasiviivad ning pingutama panevad. Võibolla kedagi rõõmustab või pahandab teadmine, et mind ei häiri ega tee õnnetuks ükski negatiivsema kaaluga sõnum. Seega, kas on mõtet ebaviisakas olla või targutada asjatult?! Kõik, mis teed, teed endale! Siiski, aitäh Teile mõtete jagamise eest! Mina olen juba täna võitja :)

 

Värvilisi hetki sügispäevadesse!

Kristi