Kristi: tundub õudne, et keegi täiesti võõras näpib mu kõhtu…

Mulle sobib super hästi, kui minu eest vahel mõeldakse, ja kellel siis üllatuste vastu midagi oleks - mina võtan neid avasüli vastu. Ja siis see tuli. Ühel argisel tööpäeval, kui peas oli miljon mõtet ja veel rohkem tegemisi, tuli - nagu võluväel ja nii õigel ajal - Monica oma super pakkumisega: „Kristi, vali endaleCitySpa kodukalt kehahoolitsus, mida soovid saada.“ Tormasin kiirelt CitySpa lehele. Nimetused ja kirjeldused olid udupeened ning ajasid pea totaalselt segi. Lihtsam oleks olnud variant, kus öeldakse, et saad seda hoolitsust ja kõik. Iga kohustus on täitmiseks ja kui tegu on veel kasumiga, mida keha saab, siis tuleb eriti targalt tegutseda ning absoluutselt parim otsus langetada. Ja ei ole vist raske arvata, millise valiku ma langetasin? Eks ikka hoolitsus, mis on keha vormiv ja tselluliidiga võitlev.


 

Aknast õue vaadates on praegune talvepilt maaliliselt ja muinasjutuliselt kaunis, kuid näpistavalt külm ja kui saaks, siis telliks sooja. Täna ehk oleks päkapikule õige aeg oma soov edastada, aga noh, see päka „toodud“ soe oleks ilmselt lühiajaline, aga tahaks aastaringselt sooja, päikese näol. Peab vist ära kolima? Täna on seis suhteliselt hull – riidekapis peaks olema igaks aastaajaks sobilik rõivastus, pluss ka “sada” paari jalatseid… ja see praegune pakkimine külma eest… mitte just kõige meeldivam..

Mulle sobib super hästi, kui minu eest vahel mõeldakse, ja kellel siis üllatuste vastu midagi oleks – mina võtan neid avasüli vastu. Ja siis see tuli. Ühel argisel tööpäeval, kui peas oli miljon mõtet ja veel rohkem tegemisi, tuli – nagu võluväel ja nii õigel ajal – Monica oma super pakkumisega: „Kristi, vali endale CitySpa kodukalt kehahoolitsus, mida soovid saada.“ Tormasin kiirelt CitySpa lehele. Nimetused ja kirjeldused olid udupeened ning ajasid pea totaalselt segi. Lihtsam oleks olnud variant, kus öeldakse, et saad seda hoolitsust ja kõik. Iga kohustus on täitmiseks ja kui tegu on veel kasumiga, mida keha saab, siis tuleb eriti targalt tegutseda ning absoluutselt parim otsus langetada. Ja ei ole vist raske arvata, millise valiku ma langetasin? Eks ikka hoolitsus, mis on keha vormiv ja tselluliidiga võitlev.

Mis siin salata, suutsin ennast peaaegu hulluks mõelda selles osas, et mida minuga täpselt kehahoolitsuse raames tehakse ja kui ebameeldiv kõhumassaaž olla võib jne, jne. Tüüpiline mina! CitySpa’s aga oli kõik nii mõnusalt soe ja mul ei tekkinud isegi tunnet, et miski on vastumeelne. Kõhumassaaž oli muidugi väga huvitav ja pisut harjumatu, aga see on ka täiesti mõistetav, sest sellise asjaga igapäevaselt ju enamasti kokku ei puutu. Mõelda veel, et keegi, kes on täiesti võõras, tuleb veel minu kõhtu näppima?! Tundub õudne! Aga ei midagi jubedat ja tegelik resultaat on vinge.

Oi, ja milline beebinahk selle hoolitsuse järgselt mul oli – mõnus… Ei oleks kunagi uskunud, et minul võib täna selline nahk olla ja et kõigest üks tund häid vahendeid ning teadlikku tegevust viib tulemuseni. Sellest võib ju sõltuvus tekkida, sest juba täna igatsen kõike seda kogetut. Pole siin midagi – kirjakesed sussi, päkapikud tööle ja nautlema!

Teema vahetus… Naljatamisi öeldes – tunnen, et tahan pisut uhkustada. Tegelikult olen enda üle väga uhke, sest tegin selle talve esimesed piparkoogid. Ma ei läinud just kerget teed, ehk ei ostnud valmis taignat, vaid tegin taigna ise, päris ise. Eelnevalt käisin õhinal poes, nimekiri uhkelt peos, et vajalikud ained osta. Läks õnneks, sest kõik oligi olemas ja ka taigen sai tehtud – lõhnas ja maitses imeliselt hästi. Taigen peaks kirjade järgi terve öö külmikus olema, aga minul sellist kannatust ei olnud. Juba paar kuni kolm tundi hiljem asusin küpsetama ja lõpptulemus oli enam kui hea. Tegin taas avastuse – selleks, et saada kirjeldamatult hea maitseelamus, tuleb ikka ise vaeva näha.

Nüüd on mul ka oma leib, mida ise hoole ja armastusega küpsetan. See ei näe välja küll legendaarse leivana, aga minu jaoks on see „keeks“ asendamatu. Törts kookosjahu, piima, muna, seemneid, köömneid ja muud head-paremat, ahjuplaadile 15 minutiks – ja olemas. Sisaldus on minule sobilik, ei mingit nisu, pärmi ega suhkruid. Ja oi-oi, kui hea!

90 kg > 84 kg.

Soojust tuppa ja põue!

Kristi