ENNUSTUS: MIDA TOOB august kõikidele tähtkujudele?

Maag Raul Hunt

123rf.com

Rakverest pärit maag Raul Hunt avaldas sotsiaalmeedias, et mida toob augustikuu kõikidele kaheteistkümnele tähtkujule.

Jäär
Kaks impulssi, mis sind terve augusti võivad mõjutada.
Laiskus, minna laskmise meeleolu, seksuaalse iha puudumine, segadus.
Liialdatud ambitsioonid, reaalsusest kaugenemine, komistamise oht.
Esimesel kolmandikul oled teotahteline ja kirglik. Kui oled naine, siis noh nagu öeldakse, et hea naine on seltskonnas kui daam, köögis kui karu ja voodis kui … noh kerglaste elukommetega. Kui oled mees, siis sinu augusti esimesel kolmandikul võib olulist rolli mängida selliste omadustega naine.
Teisel kolmandikul terendab mingi krahh. Kas midagi puruneb ootamatult, või tervis annab endast tunda ja üldse kipub kuu keskpaik osutuda üleliia põnevaks ja raskeks.
Kolmandaks kolmandikuks oled juba taastunud. Kui on olnud tegemist haigusega, siis paraned ja kuu keskpaiga keerulistes oludes tekkinud hingehaavad ka paranevad.

SOOVITUS:
Vaja endale selgeks teha, et mida sa reaalselt tahad saavutada. Ei midagi abstraktset või üldist aga väga konkreetselt. Ka võiks mõelda, et kas seda kõike on sul ka reaalselt vaja, mida sa tahad.
Teadvustad, et tahad olla vaba kui lind.
Kuu lõpuks seisad kindlat oma jalgadel ja võid rõõmustada, et oled edukalt hakkama saanud. Oled suutnud läbi tulla kõigest jamadest ja oled neile kahel, suht negatiivsele impulsile, mis sind augustis kiusavad, ilusasti vastu astunud ja oled hakkama saanud.

Sõnn
Kaks impulssi, mis sind augustis mõjutavad, on liigsed. Mure mõtted võivad sind põhja vedada ja sa ei tunne ennast üldsegi turvaliselt.
Kuu esimesel kolmandikul võitled tasakaalutusega ja mingite võltside lootustega. Need on kerged tekkima.
Teisel kolmandikul sulle tundub, et halvad ajad on möödas ja toimub omamoodi uuesti sündimine.
Kolmandal kolmandikul kipuvad olud raskeks minema. Kas kohtud brutaalse välise jõuga, mis sulle vastu töötab või enda hooletuse tõttu lased läbi nii mõnegi saatusliku eksimuse.

SOOVITUS:
Sa võiksid seda teha, et kui sa oled naine, siis püüa nautida elu nii palju kui võimalik, kuid ära mine kergemeelseks. Hellita ennast, hoolitse enda eest. Sina oled oma maailma vundament. Ka hoolitse oma erogeense piirkonna eest. Ka põis, neerud ja verega seoses võiksid lasta üle vaadata. Võiksid külastada günekoloogi.
Kui oled mees, siis püüa hoolitseda, et sinu naine saaks tunda luksust ja hellust.
Ning olenemata soost, võib sulle abiks olla sinu ema.
Sa teadvustad, et sul on piisavalt teotahet ja soovi asju kirega võtta.
Kuu lõpuks oled oma eesmärgid võidukalt realiseerinud, raskused on ületatud.

Kaksikud
Kaks põhilist impulssi millega pead rinda pistma on suurenenud ohu tunne ja tume tulevik. Huvitav, kas olukord koroonaga kipub sind mõjutama niimoodi negatiivselt.
Kuu esimesel kolmandikul võib juhtuda, et tunned ennast eksinuna. Nagu mingi siht võib kaduda silme eest.
Teisel kolmandikul kerkib uus lootus, millest haarad kinni.
Kolmandal kolmandikul võib esineda möödarääkimisi, arusaamatusi suhtluses enda jaoks oluliste inimestega.

SOOVITUS:
Sa oled suuteline rohkemaks. Sa ei pea kõike ühele kaardile panema ja eesmärkideni saab jõuda ka mitmeid eri meetodeid kombineerides.
Teadvustad, et sa nagu vajad kedagi enda ellu, kes annaks konkreetseid nõuandeid ja praktilist abi või sinu elus on selline inimene täiesti olemas.
See kuu kipub viima su elust minema nii mõndagi olulist ja sa ei pruugi sellega leppida.

Vähk
Kaks põhilist impulssi on koostöö valmidus, uus seltskond, uued väljakutsed, oled loogiliselt mõtlev ja ratsionaalne.
Kuid seda võib torpedeerida liigne impulsiivsus.
Esimesel kolmandikul oled realist, praktiline, tegeled pigem tööga ja kogud tagavarasid.
Teisel kolmandikul tunned, et sa oled nagu õnnistatud. Et kellegi kaitsev käsi juhib sind. Või mängib olulist rolli keegi, keda sa võiksid kirjeldada sõnaga – kaitseingel.
Kolmas kolmandik möödub ka töö tähe all. Kolleegid on toetavad, suhtes ka sind toetatakse.

SOOVITUS:
Leia ka aega puhata ja stepsel seinast tõmmata. Muidu kurnad ennast lihtsalt ära.
Teadvustad, et oled valmis koostööd tegema ja teisi aitama ja oled kindel, et sind aidatakse kui vaja. Kuu lõpuks tunned, et võid kuuga rahule jääda ja lustida ning elust täieliku rõõmu tunda.

Lõvi
Kaks impulssi mis sind mõjutavad.
Kõige otsustavamates olukordades kipud liiga kergelt käega lööma ja lased oma emotsioonidel ennast liigselt juhtida.
Samas oled sa ka väga teotahteline ja valmis täiega pühenduma. Kokkuvõttes umbes selline olukord, et teed teed ja jõuad edasi aga siis millegi pärast lööd käega.
Kuu esimesel kolmandikul kipud liialt kõike rahas mõõtma ja see tekitab suuri pingeid. Otsid ka vastuseid küsimustele, millele ei ole hetkel kellelgi ka häid vastuseid.
Kuu teisel kolmandikul teed tunned ennast harmooniliselt. Suhte tasandil on vastastikune mõistmine. Sõbrad ja nendega koos tegutsemine on oluline.
Kolmandal kolmandikul võib tervisega probleeme tekkida. Kurbust võib tekkida. Mingid rahalised tagasilöögid.

SOOVITUS:
Püüa olla nii ratsionaalne ja praktiline kui võimalik, kuid samas ära mõõda kõike rahas, sest küllus võib esineda ka muul moel. On küll raske ja keeruline olla aga sinus on sisu.
Teadvustad, et pead tuttavad paigad, tuttavad olukorrad, tuttavad mõtted ja lahendused maha jätma, et oma eluga edasi liikuda.
Kuu lõpus saabub vaikus. Kas sa lihtsalt tahad puhata ja eemaldud kõigest või oled ennast tühjaks rabelenud ja tahaksid hüüda „Jõud lõppeb, ei jaksa enam!“ Soovitust järgides muudad kõike palju paremaks.

Neitsi
Kaks impulssi mis sind mõjutavad augustis.
Rahutus ja mure, kõik näib kohutavalt tüütu, ebakindel, seisak.
Teiselt poolt tahaksid olla muretu ja läheneda mänguliselt, tahad elu nautida. Need kaks impulssi teineteist välistavad ja midagi ei juhtu. Muretu võtmine muutub kergesti probleemide eest peitumiseks.
Kuu esimest kolmandiku võiks kirjeldada nii, et oled pannud olukorda ja nüüd olukord hakkab sind panema. Oled nõrgemal ja ebameeldival positsioonil ja olud ja teemad sinu ümber on suuremad kui sina.
Kuu teisel kolmandikul võib esineda palju jama juriidilistes teemades. Kas pead kohtuga asju ajama, või kipud sõlmima ebasoodsaid lepinguid, mingid kohustused annavad endast ebameeldivalt tunda.
Kolmandal kolmandikul võib juhtuda, et tunned nagu oled ikka täiega oma eluga põrunud ja kindel pind jalge all puudub.

SOOVITUS:
Ära lase ennast murda asjaoludel. Püüa jääda endale kindlaks ja ära lase oma emotsioonidel ennast mõjutada. Ka ei ole vaja sul võidelda, sest oled juba ette kaotanud. Pigem püüa leppida ja kohaneda olukorraga. Ole vastuvõtlik.
Teadvustad, et oled hädaohus.
Kuu lõpus saad sa abi kelleltki, kes on suur ja võimas. Võta seda kui kingitust ja oled tänulik. Võid sõlmida ka kuu lõpus lepinguid, mis arvestab kõigi osapooltega. Ning oled valmis pikaks kuid edukaks teekonnaks, et enda eluga joonele saada.

Kaalud
Kaks impulssi, mis sinu puhul üksteist täiendavad.
Materiaalne ebakindlus ja samas oskamatus selle olukorraga toime tulla.
Kuu esimesel kolmandikul võib esineda seksuaalset külmust, ei tunne rõõmu maistest rõõmudest, energiat ja väge ei ole.
Kuu teisel kolmandik toob pöörde. Tunned, et oled oma suhtumist muutnud vastavalt olukorrale ja asjad hakkavad paika loksuma.
Kolmandal kolmandikul toimub järsk pidurdus. Kõik nagu peatub. Asjad ei liigu ja sina kah ei liigu.

SOOVITUS:
Vaata üle oma eesmärgid ja oma ressursid. Kui need on kuidagi ikka väga mööda või ressursid puuduvad, siis pead leidma mingi uue lahenduse, mingi alternatiivse eesmärgi, mida on ka reaalselt võimalik saavutada.
Teadvustad, et soovid saada oma hinge rahu. See ei ole üllatus ja selleks ma tegelikult ei peaks üldse rääkimagi, sest see on ilmne.
Kuu lõpuks tunned, et oled asjaolude vang ja see äkiline pidurdus kuu viimasel kolmandikul peaaegu halvab sind. See on aga välditav. Loe soovitust.

Skorpion
Kaks impulssi mis sind terve augusti võivad kiusata. Illusioonid ja sihikindluse kaotus.
Kuu esimesel kolmandikul oled eluga rahul. Sul on piisavalt, et tunda elust rõõmu.
Kuu teisel kolmandikul on janune teelõik. Siin võivad eriti kõvasti anda endast tunda need kaks kiusliku impulssi. Vajad abi.
Kuu kolmandal kolmandikul on asjad korras. Eriti mis puudutab juriidilisi teemasid ja sõlmid kõiki osapooli rahuldavaid kokkuleppeid. Võid tunda, et elu on õiglane.

SOOVITUS:
Skorpioni element on vesi. Kui ikka mõistus otsas ja kõik asjaolud on takistavad, siis mine mõtle elu üle järgi kuskil vee ääres, kus kohiseb või vuliseb. Kui see võimalik ei ole, siis kuula youtubest vihmasadu.
Teadvustad, et sul ei pruugi olla vajalike teadmisi ja oskusi, et asju korda saada.
Kuid tundub, et saad kõigest jagu ja vajadusel sinu element vesi aitab kaasa ja kuu lõpuks oled jõuline, võib olla ka seksuaalne iha suureneb, kirglik. Sind pannakse tähele, sinu järgi nii mõnigi joondub.

Ambur
Kaks põhilist impulssi mis sind augustis mõjutavad
Oled meelestatud võitluslikult ja valmis haarama härjalt sarvist kinni
Ja impulsiivsus, soovid ringi liikuda.
Kuu esimesel kolmandikul on põhiline teema harmooniline suhe ja suhtlus. Armsam või sõbrad ja on head ajad.
Teisel kolmandikul võib esineda tagasi lööke. Sul kas ei ole nii palju ressursse ja väge või kerkivad esile teemad, mis on sulle nagu eksamiks ja sa kukud läbi.
Kolmas kolmandikul võib esineda tasakaalutust ja võltse lootusi.

SOOVITUS:
Tark ei torma. No tegelikult seda me teame ju kõik, aga me kipume seda unustama. Võta asju nii rahulikult kui võimalik ja siis veelgi rahulikumalt. Vaatle ja kaalutle enne kui midagi tegema asud.
Teadvustad, et mingid vanad meetodid ja tõekspidamised ei kipu enam töötama ja vaja need vanad mõttesmustrid lammutada.
Kuu lõpus on oled liialt endasse tõmbunud ja eriti ei taha avaneda. Lootused kaovad ja on üldse kurb olla. Et kuu siiski lõppeks positiivselt võiksid tähele panna siin kirjutatud soovitust.

Kaljukits
Kaks impulssi, millele saad augusti keerulistes oludes alati toetuda.
Sa oled paremas seisus kui sulle tundub
Ja inimesed sinu ümber on õiglased ja valmis sinuga koostööd tegema
Esimesel kolmandikul kipud sa riske võtma. Võid olla hooletu ja nii mõndagi ohtliku sa ei märka.
Teisel kolmandikul võid sattuda kellegi pahameele alla või sind rünnatakse. Igal juhul oht ilmutab ennast.
Kolmandal kolmandikul tunned, et ei ole enam energiat ja keerulised olud on su tühjaks imenud.

SOOVITUS:
Sa oled tugevam kui ükskõik milline sind ohustav metsaline. Sa võid vabalt, ilma südametunnistuse piinadeta vastata teistele samade relvadega nagu nemad sinu suunas kasutavad. Sinu seljataga on su lähedaste ja sõprade näol suur jõud, mis sind kõiges toetab.
Teadvustad, et mingid koostöö projektid ei tööta nii nagu vaja. Mõni on liialt uhke ja keegi on liialt isekas.
Aga noh, ennast tõestades ja kahe, sind mõjutava impulsi toel jõuad keerulise kuuga edukalt ja võidukalt lõpuni ja võid septembri suunas vaadata julgelt ja enesekindlalt.

Veevalaja
Kaks impulssi mis sind augustis toetavad.
Oled avatud igakülgseks koostööks
Ning ilmuvad teemad, mis on unustatud ja mis sind kenasti motiveerivad pingutama.
Kuu esimene kolmandik satud nagu eksamile. Mille sa uhkelt läbi põrud. Seda juhul, kui eirad neid kahte impulsse.
Kuu teisel kolmandikul pääsed kitsikusest ja võid täiel rinnal vanalt hingata.
Kolmandal kolmandikul võivad tunda anda rahalised raskused ja nagu kindel pind on kadunud.

SOOVITUS:
Sinus on suur potentsiaal hakkama saad mis iganes raskustega. Vajadusel leia keegi, kes sind juhendab.
Teadvustad, et maailm on üks kole paik. Aga see tuleb pigem sellest, et sul endal on liialt tumedad prillid ees.
Kuu lõpus kipud tundma, et oled ebaõnnestunud ja kipud põgenema kuhugi ilusasse ja roosasse unistuste maale.
NB! Vajadusel küsi abi. Kelleltki, kelle kätte sa usaldaksid oma hinge. Tema abiga muudad kõik selle jama ilusaks ja sellest sõnnikust, mis võib siin augusti kuuks tekkida, kasvatad tema abil ilusaid roose.

Kalad
Kaks impulssi mis sind kõvasti pidurdavad augustis.
Tunne, et tulevik on tume ja kõik on pekkis ehk lootusetuse tunne.
Suur ohu tunne.
Kuu esimesel kolmandikul saab karma sind kätte ja pead silmitsi seisma või proovima parandada neid olukordi, kus sa oled olnud enda vastu halb.
Kuu teine kolmandik ei ole ka eriti kerge. Võivad esineda skandaalid suhtes ja ebaõnn armastuses.
Kuid kuu kolmandaks kolmandiks oled ennast kokku võtnud ja elu hakkab ülesmäge minema.

SOOVITUS:
Eelkõige pööra tähelepanu oma suhtele ja armuelule. Kui siin valitseb harmoonia on kõik ülejäänu juba kukepea.
Teadvustad, et sa võid vajada abi.
Kuu lõpuks võid tunda, et olukord on lootusetu ja sul on küsimusi rohkem kui vastuseid.