MARILYN KERRO JAGAS kasulikku õpetust

Youtube`i kuvatõmmis

Buduaar

Selgeltnägija ja hinnatud nõid Marilyn Kerro jagas sotsiaalmeedias kasulikku nõuannet neile inimestele, keda vaevab lennuhirm.

Kerro avaldas, et tema ise kannab alati reisidel kaasas musta turmaliini, akvamariini ja musta ahaati. Need peaksid nii Marilyni ennast kui ka tema pere kõrgemalt poolt kaitstuna ja hoituna hoidma. Lisaks avaldas Kerro loo, kuidas ta kord ühte lennuhirmu küüsis vaevlevat neidu aitas.

“Teel kord Moskvasse istusin rahulikult lennukis ja tegin parasjagu märkmeid kohe algavale seminarile. Minu kõrvale istus umbes kahekümnendates neiu. Kuna mulle meeldib väga vaadelda ja jälgida millega inimesed tegelevad, siis juba paari minutiga oli mulle selge, et see reis tuleb huvitav.

Närviliselt jõudis minu kõrval olev neiu läbi lehitseda kõik lennukis saada olevad ajakirjad. Mitte lugedes vaid lapates lihtsalt. Otsekohene nagu ma olen, küsisin, milles asi ja kas saan kuidagi aidata?

See hirm, paanika, mida tema silmades nägin, oli midagi suuremat kui eluisu antud hetkel. usun, et ta oli isegi nõus oma reisi katki jätma ja lennukist välja astuma. Sobrasin sel hetkel oma kotis ja andsin talle endaga kaasas olevad reisi kaitse kristallid nagu ma eelnevalt nimetasin. Tuliseks kiskus kohe akvamariin tema käes.

Palusin tal sulgeda silmad, keskenduda ja kuvada endast pilt kui suurest ja tugevast kotkast. Visualiseerisime tema tiibu, küüniseid, nokka ja silmi. Võtsime sihi lennata kõrgustesse, üle metsade, kaugemale, kõrgemale vihmapilvedest ja päikese poole üleval pool pilvepiiri. Kotkas võttis hoogu ja tõusis suure kiirusega õhku, tema tiivad olid enneolematult suured ja tugevad, ta sai lennata täpselt sinna kuhu süda ihkas, ja näha just neid maid, mida inimmõistusel raske uskuda, et need olemas on.

Kotkas oli visualiseering, mis ei lasknud neiul keskenduda paanikale ja hirmule, vaid kogeda midagi mis aitas sellest võitu saada.
Usun , et see kotkas viib teda veel kaugele-kaugele ilma hirmude ning paanikata, samas olles alati kaitstud ja hoitud läbi kristallide!”