ÜKS MAAGILINE ÕPETUS, mis kaitseb sind negatiivsete inimeste eest

123rf.com

Maag Raul Hunt

Rakverest pärit maag Raul Hunt jagab sotsiaalmeedias õpetust, kuidas ennast negatiivsete inimeste ja olukordade eest kaitsta. Maag ise nimetab seda Oguni õliks.

“Ogun on kõigi, nii öelda voodoo variantides sõdalane ja sepp. Ta on sõdurite, jahimeeste, seppade, autojuhtide, metallurgide, politseinike kaitsevaim,” selgitab maag.

Kaitseks negatiivsete inimeste ja olukordade vastu
10 tilka eukalüpti eeterliku õli
10 tilka rosmariini eeterliku õli
Tükk rauda või väikseid naelu
60 ml oliiviõli.

Täiskuu kõva aja esimesed kolm päeva. Sobiv purk ja kaas pesta soolveega. Panna kuivama. Raua tüki või naelad panna tulisesse soolasesse vette. Kui see vesi, kus raud või naelad on sees, on jahtunud, siis on aeg alustada.
Suitsutada purk, kaas ja raud viiruki suitsus. Koostisosad (koos raua või naeltega) purki, lugeda vastav loits lahtisest purgist sisse. Raputada ja loitsida.

Panna jahedasse ja pimedasse kohta. Iga õhtu raputada ja loitsida, kuni kuu loomise nõrga aja viimase päevani.
“Riietada” õliga kristalle, mis peaks hoidma negatiivsust eemal. Talismanid, amuletid. Aroomilamp.

Võib ka teha 7 päeva küünla rituaali. Ehk jagada küünal seitsmeks. Ja siis küünalt põletada jupi kaupa seitse õhtut. Enne süütamist “riietada” küünalt Oguni õliga. Küünla põlemise ajal loitsida. Võib kasutada ka kui parfüümi, kui ei tekita allergiat.

Pudelile võib peale joonistada Oguni sümboli. Võid joonistada selle sümboli ka paberile või kuhugi puidutükile ja kaasas kanda. Kui satud mingisse olukorda, kus tunned, et vajad kaitset, siis peatu hetkeks, sulge silmad ja kujutle Oguni sümbolit omale silme ette.