EKSMISS EHA URBSALU 5+2 unerituaal on tõhusam kui miski muu

Uusi ilunippe, kuidas parem välja näha, leiutatakse iga päev, ent tegelikult toimivad kõige paremini just need lihtsad nipid. Pole midagi rikastavamat kui korralik ja kvaliteetne uni - ka paljud Hollywoodi glamuuritarid tõdevad, et just hea uni on see, mis pingetest vabastab ja välimuse kaunina hoiab.

Uusi ilunippe, kuidas parem välja näha, leiutatakse iga päev, ent tegelikult toimivad kõige paremini just need lihtsad nipid. Pole midagi rikastavamat kui korralik ja kvaliteetne uni – ka paljud Hollywoodi glamuuritarid tõdevad, et just hea uni on see, mis pingetest vabastab ja välimuse kaunina hoiab.

Paraku on siin üks väike aga! Nimelt ei taha uni alati tulla ja et hommikul tuleb sageli varakult tõusta, siis pole unetud ööd ühelegi naisele võõrad. Eksmiss Eha Urbsalu, kes veedab enamuse oma ajast mööda maailma ringi reisides, on enda jaoks välja arendanud tõhusa magamajäämise rituaali, mis toimib kõikjal – lennukis, hotellis, kodus jm. 

Eha tõdeb, et oma rituaali järgides tuleb uni paari minutiga. “Minu rituaal kestab umbes viis minutit ja magama jään ma peale seda umbes kahe minutiga. Esmalt lülitan oma telefoni välja või panen äratuskella peale ja airplane mode. Seejärel avan vooditeki padja pealt ja alateadvuses juba kujutan end seal magamas. Seejärel võtan oma erilised unesokid ja panen need jalga. Nimelt on mul eraldi pehmed magamise sokid, mis on üldjuhul Eestist ostetud ja ma kasutan neid ainult siis, kui ma magan. Juba nende nägemine sisendab mulle und. Siis pesen rahulikult näo ja hambad, kustutan tuled ning panen väikesed kõrvatropid kõrva. New Yorgis elades ilma kõrvatroppideta magada ei saa ja kuna ma olen nendega harjunud, siis kasutangi neid oma unerituaali lõpetuseks,” kirjeldab Eha oma eriskummalist rituaali.

Kas ka sinul on mõni kindel nipp, mis alati aitab kiiremini magama jääda?

Karin Karu