Ainus elutõde, mida sinul tegelikult vaja on

Erinevaid soovitusi, kuidas kaalust alla võtta, noorem välja näha ja õnnelikum olla, jagatakse meile iga päev ning kui aus olla, siis vahel tekitavad need pigem segadust - kõike järgida on võimatu. Tegelikult ei aita sind mitte ükski dieedinipp ega soovitus, kuidas tõelist armastust leida - aitab hoopis see, kui sa õpid iseennast kuulama. Sinu sisetunne teab, mida ja millal sinu keha ja vaim vajab...

Erinevaid soovitusi, kuidas kaalust alla võtta, noorem välja näha ja õnnelikum olla, jagatakse meile iga päev ning kui aus olla, siis vahel tekitavad need pigem segadust – kõike järgida on võimatu. Tegelikult ei aita sind mitte ükski dieedinipp ega soovitus, kuidas tõelist armastust leida – aitab hoopis see, kui sa õpid iseennast kuulama. Sinu sisetunne teab, mida ning millal sinu keha ja vaim vajab …

Kui sa tahad kaalust alla võtta, siis sul õnnestub see ainult siis, kui sa seda tõesti tahad ja oled iseendale eesmärgi seadnud. Sa ei pea selleks kõigest heast paremast loobuma ja trennis ennast halliks higistama – kuula oma sisetunnet. Söö sisetunde järgi ja treeni samamoodi. 

Sa oled ilmselt palju lugenud ka sellest, et laktoosi ja gluteeni sisaldavad tooted on kurjast, et jahu ja suhkur on sama, mis valge surm. Tegelikult tuleb neid tooteid vältida vaid neil, kellel on tegelikult ka laktoosi- või gluteenitalumatus. Kui sinul seda pole ja sinu sisetunne ütleb, et just klaas piima ja sai juustuga on see, mida ta tahab, siis sa võid seda endale lubada. Kuula oma sisetunnet ja söö seda, mida sinu keha tahab.

Kindlasti oled sa väga palju lugenud ka sellest, millal ja mis trenni tegema peaks, aga tegelikult loeb hoopis see, mismoodi sinu kehakell toimib. Mõnele sobib trenn hommikul, mõnele päeval ja mõnele õhtul. Kes armastab jooksmist, kes rühmatrenne, joogat, ujumist, rattaga sõitmist või hoopis matkamist. Leia iseendale sobivaid viis, kuidas ennast vormis hoida. 

Kui sa tunned, et sa oled valmis suhteks ja pereloomiseks, siis täpselt selliseid signaale sa alateadlikult ka vastassugupoolele välja saadad ning varem või hiljem see mees sinu ellu ka tuleb. Sa ei pea selleks meeleheitlikult tähelepanu püüdma, väljas istumas käima ega tegema midagi, mida sa tegelikult teha ei taha. Mees, kes sinu jaoks on õige, satub sinu teele just siis, kui sa teed neid asju, mis sulle rõõmu pakuvad. Lihtne näide – sa tutvud peol noormehega, kes on kena ja tore ning armastab pidudel käia – sellepärast ta sellele peole tuligi. Sina aga läksid peole, sest sa tahad meest leida, kuid tegelikult sellised peod sulle üldse ei sobi. Tulemus – teil on erinevad huvid ja suure tõenäosusega on teil käsil ka erinevad eluetapid. 

Muidugi on soovituste lugemine kasulik, kuid kõige tähtsam on sinu sisetunne ja selle asemel, et liigsest infost segadusse sattuda, tee seda, mida sinu keha ütleb.

Loo esipildil figureerib tippmodell Cara Delevingne kindlal põhjusel – tegu on naisega, kes kuulab oma sisetunnet ja elab elu nii, nagu tema seda soovib. 

Siin on veel 2 vahvat pilti Cara Instagramist!

Tema konto on siin