10 asja, mida su kallim ei tohiks sinult kuulda!

61 kommentaar
10 asja, mida su kallim ei tohiks sinult kuulda!

Sul on tunne just nagu oleksite juba mesinädalaid veetmas! Kõik on lihtsalt nii ideaalne, et ei ole enam midagi, millest sa ei tohiks oma kallimaga rääkida. Kuid kahjuks on vähemalt 10 asja, mida sa ei tohiks kõva häälega välja öelda.

Sul on tunne just nagu oleksite juba mesinädalaid veetmas! Kõik on lihtsalt nii ideaalne, et ei ole enam midagi, millest sa ei tohiks oma kallimaga rääkida. Kuid kahjuks on vähemalt 10 asja, mida sa ei tohiks kõva häälega välja öelda.

1. Seda, et sulle ei meeldi ta ema..

Okei, olgugi see tõsi, aga  isegi siis, kui su mees on oma ema peale maruvihane, ei tohiks sina sekkuda ning teda rohkem ema vastu üles ässitada. Üpris tõenäoline on, et nad lepivad varem või hiljem ära. Kuula teda  ning lohuta, kuid jäta oma arvamus enda teada.
Su mehele on ema väga oluline inimene (nagu ka sinu ema sinule) ning teadmine, et sina tema ema ei salli, võib rikkuda kogu teie suhte.

2. Murdsid minevikus truudust?

Hoia see enda teada, et teda mitte muretsema panna. Sellest ülestunnistusest võivad alguse saada mõttetud armukadedushood, kui juhtud peomeeleolus meessõprade seltskonnas olema. Sest kui oled  juba korra petnud, miks sa ei peaks seda enam tegema? Vaiki parem.

3. Ära räägi talle, et su parim sõbranna petab…

Ta hakkab kahtlustama, et ka sina võid teda petta. Parem räägi , et sinu arvates on petmine võrreldav mõrvaga ning sa äratad palju vähem põhjust armukadeduseks.

4. Ära kritiseeri tema keha.

Isegi siis kui ta ei näe välja enam sama kuum kui aastaid tagasi, sest ilmselt ka sina pole samas vormis enam. Aeg muudab meid kõiki.

5. Usu temasse!

Isegi kui kõik temas kahtlevad, oled sina see, kes usub, et ta suudab oma unistused täita ja kõiki seljatada.

6. Kui sa temasse ei usu, siis teeskle, et usud.

Sinu usk temasse annab talle jõudu pingutada rohkem ja usu, ta ei vea sind alt.

7. Ära ähvarda oma lahkumisega.

Kui sa liiga sageli ähvardad oma lahkumisega, hakkab su mehele tunduma, et otsidki lihtsalt vabandust, et ära minna. Nii, et hoia see avaldus vaid selleks korraks, kui sa tõepoolest oled kõik läbi mõelnud ning otsustad asjad pakkida. Vastasel juhul kaotab see lause oma väe ning mõjub pigem sõnakõlksuna.

8.  Ära näita välja, et see sind häirib, kui tema teenib sinust vähem.

Usu mind, sinu meest häirib see kümme korda rohkem. Ta kindlasti on sellest teadlik ning üritab taolisest olukorrast iga hinna eest välja rabeleda. Ja kui ta kuuleb sinult, et oled ka tema  sissetulekust häiritud, hakkab ta  tundma end mehena, kes ei suuda  liialt pingutada, et rohkem teenida. Nii, et hoia oma vihjavad kommentaarid sel teemal endale.

9. Ära pihi talle oma armumistest.

Sa ju vihastaksid, kui ta hakkaks sulle rääkima naistest, kellega ta heameelega voodisse roniks, ära tee seda ka temale. Nii ei muutu tema armukadedaks ja sina saad  vabalt „liblikad kõhus“ tunnet nautida, süüd tundmata.

10. Ära iial ütle oma mehele, mitme inimesega sa maganud oled.

Hoia see number madal ja pea seda meeles! Liiga suur number tekitab temas kahtlusi sinu truuduse ja elukommete kohta. Hoia arv pigem madal ja upita tema ego.

Kokkuvõtteks:  Jäta mõned asjad enda teada ja hoia nii oma suhet kui kallimat õnnelikuna!

Kas sina oled oma kallimale öelnud midagi, mida sa poleks pidanud? Või on sul anda nõu, millistel teemadel veel peaks suu kinni hoidma?!
Jaga seda meiega!

Triin Tisler

Buduaar.ee

Sarnased artiklid