Arvamusrubriik: Teeme kuulsuste maine paremaks! Esileedi Evelin Ilves

Iga päev võime tabloididelt ja erinevatest väljaannetest lugeda, kuidas meie pisikese Maarjamaa staarid ainult halba korda saadavad. Kas ongi tegelikult nii, et halba märkavad kõik, aga seda mida meie kuulsused head korda saadavad ei pane keegi tähele?

Iga päev võime tabloididelt ja erinevatest väljaannetest lugeda, kuidas meie pisikese Maarjamaa staarid ainult halba korda saadavad. Kas ongi tegelikult nii, et halba märkavad kõik, aga seda mida meie kuulsused head korda saadavad, ei pane keegi tähele?

Anname lugejatele võimaluse kaasa rääkida, kas teie meelest on meie pisikese konnatiigi kuulsused kõik üdini halvad või leidub ka midagi head? Tänu teie väidetele ja ütlustele paneme kokku loo, mis peaks lugejate meelest iseloomustama meie armsaid staarikesi.

Esimeseks kohtualuseks on hetkel kollase ajakirjanduse keskmesse tõusnud presidendiproua Evelin Ilves. Avalda arvamust meie kauni esileedi kohta. Mida rohkem positiivseid fakte, seda enam me üheskoos tuntud inimese mainet paranda saame!

Jäta oma arvamus meie armsast presidendiprouast kommentaaridesse!

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja