Buduaari horoskoop 26.01-01.02

 

Jäär
Keegi su sõprusringkonnast teeb sulle väikese üllatuse. Võiksid ka ise kedagi üllatada. Ilus lilleõis teeb vahel imesid ning ei maksa ka palju. Pane juurde armas kaardike heade soovidega – nii sulatad südameid. Kui teha selline väikene kingitus inimesele, kes seda kõige vähem oodata oskab, võid kindel olla, et oled võitnud ta poolehoiu. Ära oota õiget aega tähistamiseks. Tee seda kohe ja ilma mingi põhjuseta. Lihtsalt niisama! Parim päev armastuseks on reede.

 

Sõnn
Sa ennustad endale edukat töönädalat. Ära sunni end millekski! Asjade tagantsundimine ei too häid tulemusi. Mõtle kaine peaga ning ära lase liigsetel tunnetel enda üle võimust võtta. Oled segaduses ning see nädal ei tõota tulla hea sinu jaoks. Mis puudutab su armuelu, siis oled pisut eemalolev. See ei tulene üldse sinu tunnetest. Kõik lihtsalt läheb iseenesest nii. Tee trenni ja liigu vabas õhus, see teeb ainult head ning vähendab stressi. 

 

Kaksikud
Su armuelu on oma tipus. Oled rohkem huvitatud intiimsest õhkkonnast ja romantikast kui lihtsalt paljast seksist. Õnneks on su partner sama meelt ning järgmine nädal tuleb tavalisest seksirohkem. Sul pole põhjust muretseda ei selle ega ka järgmise nädala pärast: kõik jookseb iseenesest paika ning sa ei pea selleks lillegi liigutama. Pead sel nädalal valima paari uue võimaluse vahel. Võibolla isegi kahe partneri vahel. See nädal on logelemise jaoks. Istu vaikselt oma mugavas tugitoolis ning asjad lihtsalt iseenesest kukuvad sulle sülle.

 

V

ähk
Su armuelu vajab hädasti elektrilööki. Natukene kaisutamist ja paar ilusat lauset teevad imesid suhtes, mis on hädas. Kõiki asju ei tohiks võtta enesestmõistetavalt! Leidke armsamaga ühine keel. Minge koos šoppama, peske koos pesu või viige kahekesi prügi välja. Minge lillepoodi ja valige koos välja endale meelepärased lilleõied kaunistamaks teie öökappi. Suhelge omavahel ning rääkige kõik oma erimeelsused selgeks!

 

Lõvi
Nädala keskel on tähed sinu jaoks sobivas asendis. Tähed püsivad selles asendis kuni augustini, mis tähendab, et sul on suur soov oma elu muuta. Uus ümbruskond tundub atraktiivne. Võibolla tahad kolida uude kohta või isegi välismaale? Võibolla leiad uue töökoha? Naudi oma edu ja õnne, ükskõik kui suur see ka poleks. Hakkad rohkem arvet pidama oma finantsasjade üle, leiad, et suudad palju rohkem raha kokku hoida kui elad välismaal. Tee kõik selleks, et oma unistused teoks teha ning ignoreeri inimesi, kes seisavad su tee peal ees! 

 

Neitsi
Kuula sel nädalal hoolikalt inimesi enda ümber. Sa küll kuulad, aga ei pane tähele ning ei taha kuidagi teiste nõu kuulda võtta. Mis puudutab su armuelu, siis puhkad hetkel loorberitel, aga siiski sujub kõik hästi. Võid võita loteriiga mõnusa nädalavahetusepaketi kahele. Suurepärane võimalus veeta aega koos oma armsamaga! Kui otsid tööd, siis võimalused seda leida on nii sel nädalal kui ka järgmisel väga suured. Su suhtlemisoskus on paranenud ning tänu sellele oskad end paremini müüa. Oskad oma uuele tööandjale rääkida just seda, mida ta kuulda tahab ning seda tehes jätad endast väga hea mulje. Parimad päevad rahaasjadeks on esmaspäev ja teisipäev.

 

Kaalud
Viimasel paaril nädalal oled pidanud võitlema stressiga. Ajad on sinu jaoks muutumas. Kogu see stress ja muretsemine on teinud sind tugevamaks kui kunagi varem. Su suurenenud vaimsed võimed ja tasakaalukus tulevad sulle ainult kasuks järgmisel paaril kuul.  Viimased paar kuud pole su armuelu ka eriti roosiline olnud. Oled unistanud vanniskäigust koos oma kallimaga, aga pahatihti oled alati üksi sinna sattunud. Ka see on sind teinud tugevamaks kuigi vahel tahaksid olla pigem nõrk. Ära muretse Kaalud, elu läheb sinu jaoks ainult paremaks. Paranemine algab juba sel nädalal! 

 

Skorpion
Alates sellest nädalast katsu oma igapäevaellu tuua sisse ka kepikõnd. 20 minutit kodukandis või metsas teeb su kehaga imesid. Sportlikkus on sulle oluline, aga kahjuks pole alati aega selle jaoks. Hoolitse oma füüsilise tegevuse eest ning su keha on õnnelik ja meel rõõmus. Tänu igapäevasele kepikõnnile ja värskele õhule on su voodielu parimas korras. Proovi ja saa ka ise teada! Kõik su sõbrad juba teavad! 

 

Ambur
Tööl on emotsioonid laes. Osad su töökaaslased ei taha koostööd teha ning mõtlevad ainult enda peale. Kuula Sõnni, kes on üks su töökaaslastest ning kelle käitumine sulle eriti meeltmööda pole. Siiski on teil samad soovid ning tema abi tuleb sulle kasuks. Su kannatus pannakse tööalaselt proovile. Ka armuelus pole lood teistmoodi. Su kannatus katkeb üsna kiiresti ning sa ei suuda kuidagi end vaos hoida. Muretsemiseks pole põhjust, asjad lahenevad sinu jaoks õnneks iseenesest. Kasuta oma erinevaid kontakte ära ning muuda oma elu. 

 

Kaljukits
Vaata sel nädalal oma nädalakava üle ning katsu leida viis, kuidas asju koomale tõmmata nii, et sa ei jookseks kogu aeg pea laiali ringi. Niimoodi jääb sul rohkem aega enda jaoks. Mine jõusaali või jookse natuke, see annab sulle piisavalt head energiat. See nädal on ka suurepärane aeg vaadata üle oma finantsasjad. Ehk leiad vaba raha, mida saad kasutada oma unistuste jaoks või miks mitte panna intressi teenima. Kodus on küll tülipilved üleval, aga muretsemiseks pole põhjust. Asjad lahenevad kergesti ja valutult niikaua, kuni üksteisega räägitakse.


Veevalaja
Tundub, et su elu on hakanud rööpasse jooksma. Aga vaga vesi, sügav põhi – sa tead seda isegi. Su peas on küpsemas huvitavad mõtted, kuidas oma elu muuta. Plaanid hakata vähem pubides käima ning võibolla isegi töötunde vähemaks lõigata. Selline muutuste aeg kestab kuni veebruari lõpuni. Kaasa ka oma partner oma elumuutustesse ning rääkige kõigest, mis plaanis teha on. Aga keegi salapärane Lõvi ilmub su ellu… 

 

Kalad
Vähenda oma kulusid sel nädalal. Sul on kerge kalduvus osta asju, mis ei mahu kuidagi su eelarvesse. Su kulutamisvajadus ei hoia su pangaarvega samat tempot ning arved kuhjuvad üle pea kui sa ei suuda end kontrollida. Otsi supermarketitest soodukaid ning pane oma finantsolukord kontrolli alla! Armueluga on sul kõik korras ning õhus on tunda romantikat. Su teele aga satub keegi Neitsi, kes ei sobi üldse sinu tähemärgiga, siiski aga löövad teie vahel sädemed.