FANTAASIAJUTT: Esimene puhkusepäev

FANTAASIAJUTT: Esimene puhkusepäev

Lõpuks ometi on kätte jõudnud minu kauaoodatud soojamaareis. Ma olen nüüdseks ühele poole saanud pika lennuga ja paaritunnise bussireisiga. Istun oma hotellitoas voodil, pakin vaikselt oma kohvreid lahti ning samal ajal imetlen imekaunist sisustust ja seda võrratut vaadet, mis rõdult avaneb.

Lõpuks ometi on kätte jõudnud minu kauaoodatud soojamaareis. Ma olen nüüdseks ühele poole saanud pika lennuga ja paaritunnise bussireisiga. Istun oma hotellitoas voodil, pakin vaikselt oma kohvreid lahti ning samal ajal imetlen imekaunist sisustust ja seda võrratut vaadet, mis rõdult avaneb.

Lisaks sellele pean oma peas ka plaani, mida kõike ma kavatsen selle üürikese kohustustevaba aja jooksul ette võtta. Esimeseks asjaks on otse loomulikult minek randa kuuma päikese alla.

Ja siin ma nüüd lesingi, lürbin oma kokteili ja silmitsen säravaid helesiniseid merelaineid ning siinseid inimesi. Eriti jäävad muidugi minu vaatevälja mehed, kes on siin nii kuumaverelised, päevitunud ja sõbraliku olemisega. Enam kaua ma üksinda istuda ei suuda ning tekib vajadus minna ning endale seltsi otsida. Just nõnda ma talitangi. Sean sammud baarileti äärde, kus juba maha istudes nägus mees minuga juttu vestma asub. 

Oleme juba pikalt omavahel jutustanud, kui ta väga järsku teeb ettepaneku minna tema poole ning võtta mõned pokaalid veini. Alguses olen veidi jahmunud, kuna ma ei tulnud siia sellise eesmärgiga, kuid ta pilk võtab mind jalust nõrgaks ja ma otsustan siiski temaga kaasa minna. Miski ütleb mulle, et see kogemus saab olema teistsugune, sest see härrasmees on hoopis midagi muud, kui kodumaal olevad.

Tema korter asub vaid 10 minuti kaugusel rannast. Ta avab ukse, laseb mind viisakalt uksest sisse, pakkudes seejärel istet. Järgmiseks ulatatakse mulle veiniklaas ja meie vestlus jätkub. Samal ajal aga tuleb ta mulle aina lähemale ning ta pilk jääb minu huultele. Ma ei jõua midagi küsidagi, kui ma juba avastan, et ta suudleb mind ja tema käed asuvad silitama mu keha. Vein on mind pisut ülemeelikuks muutnud, seega lähen ma asjaga julgelt kaasa.

Tegevus edeneb kiiresti ja juba olemegi tema magamistoas, kus me üksteist juba lahti riietama hakkame. Panen tähele, et ta on tõeliselt osav, kõik mu kehakatted said eemaldatud loetud sekunditega. Ja juba ma olengi pikali voodis, kus saan tunda ta hellitusi nii sõrmede kui keelega. Oigan suurest mõnust, tema aga aina kiirendab rütmi ja just enne, kui ma orgasmieelset särinat enda kehas tunnen, lõpetab ta ning krahmab mu sülle, viies mu seejärel rõdule. 

Olen üsnagi kohmetunud, kuid see kirglik ning usaldusväärne pilk tema silmis kustutab minus viimasegi kahtluseraasu. Samuti ei tähelda ma ühtegi hingelist meid jälgimas. Eriti muljetavaldav tundub fakt, et ka kaitsevahend rullitakse minu silme ees peale. Ja nüüd ta alustab minusse sisenemist, alguses kergelt õrritades, seejärel üha sügavamale lükates. Järsku märkan ma silmapaari naabrite rõdult meid jälgimas, kuid ma ei suuda seda imehead momenti katkestada ning lasen tal rahulikult akti vaadelda. Tõuked on muutunud veelgi kiiremaks ning jõulisemaks, niimoodi jätkub see veel mõned minutid, kuni ta lõpetab. Selle puhuks kingib ta mulle veel ühe mahlase suudluse. 

 

Buduaarile Marikalt

Lugu osaleb Buduaari fantaasialugude konkursil, millele enam lugusid saata ei saa. Võitja kuulutame välja reedel, 21.12.2012