FANTAASIAJUTT: Minu kuum seiklus rannas

FANTAASIAJUTT: Minu kuum seiklus rannas

Maailmas laineid löönud sadomaso seksiromaan “Viiskümmend halli varjundit” kütab kirgi, ehmatab, erutab, šokeerib, kuid mis kõige olulisem – see raamat suudab iga naise viia välja oma igapäevaelust, see paneb sind fantaseerima, nautima ja oma piire katsetama. Kui kaugele julged minna sina? Julged buduaarikad saadavad oma lugusid.

Maailmas laineid löönud sadomaso seksiromaan “Viiskümmend halli varjundit” kütab kirgi, ehmatab, erutab, šokeerib, kuid mis kõige olulisem – see raamat suudab iga naise viia välja oma igapäevaelust, see paneb sind fantaseerima, nautima ja oma piire katsetama. Kui kaugele julged minna sina? Buduaari erootiliste lugude konkurss avaldab Roxy Maria loo.

 

Erootika on hullumeelne ja meeliülendav. Minu salajane fantaasia on rohkem nagu piirideta armastus.

Ühel õhtul jalutan ma mööda mereäärt. Täiesti üksi, jalad külmas vees ja kingad käes rippumas. Möödun grupist inimestest, kes pidutsevad ja veedavad lihtsalt aega. Kui neist möödun, vilistavad nad mulle järele. Vaatan üle õla tagasi, ja saadan seltskonnale ühe oma parimaist nurjatuist naeratustest. Ja ma ei  kahetse seda. Keset neid poisse jäi mulle silma üks eriliselt kuum kutt. Ta silmad on nii sügavrohelised, et sinna võib lihtsalt eksida, ja kõhulihased on nii täiuslikud, et neilt võiks vahukoort lakkuda. Ja ma ei suuda end tagasi hoida, mu pilk lihtsalt rändab aina madalamale ja madalamale, kuni üks hetk peatub ta mehisel osal. Ja isegi kui tal on püksid jalas, võin öelda, et see on suur, lausa hiiglaslik. Ta sõbrad kutsuvad mind nendega ühinema ja ma lähengi, sest kes suudaks sellist võimalust käest lasta. Õhtu läheb edasi ja me saadame teineteisele kuumi pilke, peaaegu et riietame pilkudega lahti. Möödudes puutume teineteist nii kogemata, ajades kired veel kuumemaks, kui nad juba on. See on kui kassi ja hiire mäng, mis on viidud kõrgemale ning kuumemale tasandile.

Hetkel, kui pidu on täies hoos ja keegi ei pane enam midagi tähele, tuleb ta mu selja taha, paneb õrnalt oma käed mu silmadele, samal ajal suudeldes mu kaela. Iga ta puudutus ajab mind kuumemaks. Mu jalgevahe tulitab vajadusest tunda teda enda sees. Ta viib mu seltskonnast kaugemale ja me lähme vette. Mu hele kleit muutub veega kokku puutudes läbipaistvaks. Ja tema sööb mind oma pilguga. Tema silmis peegelduvad samad tunded mis minu omadeski: iha, seks, vajadus ja kuum põlev hetkearmastus.

Ma ei suuda end enam tagasi hoida. Lihtsalt ründan ta huuli enda omadega. Ta teeb minuga koostööd, meie huuled liiguvad teineteise vastas täiuslikult. Ta hammustab õrnalt mu alahuult, küsides sissepääsu. Aga ma ei anna talle seda, ma tahan, et ta anuks mind. Aga nii see ei lähe. Ta käed liiguvad mu pihalt tagumikule ning ta krabab mind kannikast, pannes mind üllatusest ahhetama. Sellega sai ta täieliku juurdepääsu mu suule. Me keeled võitlevad, kuid tema võidab ja selles pole midagi halba, sest see on imeline, kuum ja kirglik. Panen oma käed ta kaela ümber ja tõmban ta endale veel lähemale. Läbi meie märgade riiete tunnen ta erektsiooni. Ja see paneb mind veel rohkem teda tahtma. Poleks mu käed hetkel tegevuses, rebiksin tal riided seljast.

Ta käed hakkavad mööda mu keha aina madalamale minema, kuni üks hetk jõuavad mu kleidi sabani. Ta libistab oma tugevad käed mu kleidi alla ja hakkab seda vaikselt üles poole libistama. Sellega teeb ta mulle nii palju mõnu. Ta libistab oma sõrmed üle mu kubeme ja ma oigan mõnust. Ja see oli kõik, mida oli vaja, et teda nii kiima ajada, et kleit, mida ta enne nii sensuaalselt ära võttis, on hetkega mu seljast kadunud. Nüüd seisan ma ta ees, jalas vaid pitspüksikud. Ta huuled on minu omadel. Nüüd on suudlused veel kirglikumad ja nõudlikumad.

Mu käed lähevad automaatselt tema kõva meheau juurde. Teen ta püksid lahti ja lükkan need koos ta bokseritega alla. Ta hakkab mu kaela suudlema ja mul tekib võimalus vaadata tema riista. Ja mul oli õigus – see on suur. Ma vajusin ta ette põlvili ja võtsin selle suhu. Ma tegin talle imesid. Ja see, kuidas ta oigas kogu aja, oli meelierutav. Ta krabas mu juuksed pihku ja tõmbas mu püsti. Suudles mind tugevalt ja kuumalt. Tõstis mind üles. Ma panin oma jalad ümber ta torso ning seejärel ta sisenes minusse. Ning see oli imeline. Hea ja vastupandamatu. See mees tegi minuga imesid. Kui me mõlemad tulime ja orgasmi saime, oli tunne, nagu me oleks seda tunde teinud. Ta oli imeline.

Riided tagasi selga pandud, läksime kumbki oma teed. Tema tagasi peole ja mina koju. Ning sinna see jäi. See oli lihtsalt üks kuum ja kirglik hetkearmastus.

 

Saladustega,

Roxy Maria Tomlinson

Saada ka sina oma erootiline lugu online@buduaar.ee, kus räägid oma kirgedest, unistustest, soovidest, fantaasiatest – ja me premeerime julgeid naisi auhindadega. Kõige enam kommentaare saanud lugude vahel loosime välja kolm E.L. Jamesi erootilist menuromaani „Viiskümmend halli varjundit“ ja kolm The Body Shop lõhnavett. Vaata lähemalt SIIT