FANTAASIAJUTT: Parim öö

FANTAASIAJUTT: Parim öö

Ühel õhtul olin oma noormehel külas ja meil oli taaskordne veiniõhtu.
 

Ühel õhtul olin oma noormehel külas ja meil oli taaskordne veiniõhtu.

Mul oli vaja korraks enda korterisse minna ja mõned asjad tuua. Terve õhtu oli mul muidugi ka mõtetes mõlkunud idee, et võiks teha midagi, mida me pole varem proovinud. Kuna mu enda korter ei asunud kuigi kaugel tema omast, siis sain seal käidud üsna kiirelt. Tulles tagasi mõtlesin, et teeks asja vähe põnevamaks, hüppasin teel ette jäänud sex-shopist läbi, ostsin endale vallatu latekskostüümi, võrksukad ja kassnaise maski silmadele. Jõudes ta majja, sain liftis kiirelt riided vahetada. Astusin ta korterisse sisse vaikselt ja avastasin, et terve tuba oli küünlaid täis, roosiõied maas ja shampus laual. Tema ise aga asjatas köögis midagi ja oli seljaga minu poole. Kasutasin juhust ja sidusin talle silme ette oma siidsalli. Pöörasin ta ümber, õrritasin teda kuumade suudlustega, libistasin oma käe ta pluusi alla õrnalt, et teda veelgi rohkem õrritada. Võtsin siis lõpuks ta silmadelt salli, et ta saaks mu uut looki kaeda. Nägin ta silmadest, kuidas ta pilk lausa kõrvetas mind, tal ei tulnud suust sõnakestki, lihtsalt tuli ja krahmas mind seksikalt enda käte vahele, suudeldes mind pikalt.

Peale pikki suudlusi palus ta mul silmad sulgeda, tundsin, kuidas ta viib mind kuskile, jäime seisma, silmi ei lubanud ta veel avada. Ta hakkas õrnalt mu riideid seljast ära võtma ja lubas lõpuks silmad avada. Olime jõudnud vannituppa, kus oli samuti palju küünlaid, vahutav vann koos roosiõitega. Olin meeldivalt üllatunud. Ka tema oli jõudnud ennast juba bokserite väele võtta, nägin, kui erutunud ta on, miski lausa tahtis välja vupsata sealt pükstest, eemaldasin ka need temalt, ta meheau lausa kutsus seda keelega veidi õrritama. Ta lausa oigas mõnust, kui mu keeleots puudutas ta meheau, ta võttis mu pihast kinni ja tõstis mu pesumasina peale, nüüd oli tema kord mulle naudingut pakkuda, see oli imeline, kuidas ta keel puudutas mu alumist kiisut, see pani lausa nurruma. Olin juba mõnust hullumas, tahtsin, et ta pistaks juba oma suure peenise mulle sisse. Tema aga otsustas mind edasi õrritada ja liikuda keelega mu nibude kallale. Ta mängis mu nibuneediga, mis oli ülimalt mõnus. Lõpuks avas ta shampuse, valas seda nii klaasi kui ka minu peale, kust ta seda limpsis vallatult. Lõpetades shampusega läksime lõpuks vanni, ma ei suutnud enam kiusatusele vastu panna, tõmbasin ta endale lähemale, et saaksin ta peale ronida, lõpuks sisenes see suur mõnus peenis minusse. Ratsutasin ta peal niimoodi, et vesi läks üle vanniäärte, ma sain aegade parima orgasmi, ka tema sai kohe ühe suure naudingu.

Tundsin, et sellest ei olnud mulle veel küll, mängisin ta riistaga edasi, suundusime vannist magamistuppa, kuna vannis ikka ei ole kõige mugavam asjatada. Voodis läksid edasi hoogsalt meie vallatlemised, ta oli sel õhtul täpselt nagu filmis. Me proovisime kõikvõimalikke poose, mida varem polnud proovinud, ta justkui oleks mu mõtteid lugenud, et vajan just täpselt sellist vägevat ööd ja sellist romantikat. See oli mu senistest öödest temaga üks fantaasiarikkamaid, sain olla mina ise, lasin lihtsalt fantaasial lennata ja tulemus oli super, saime mõlemad tunda tõelist mõnu ja ka armastust üksteise vastu.

 

Daam mustas

Lugu osaleb Buduaari fantaasialugude konkursil, millele kahjuks enam lugusid saata ei saa. Avaldame laekunud lugusid ka järgmisel nädalal ja võitja kuulutame välja reedel, 21.12.2012