FANTAASIAJUTT: Seksikas töömees

FANTAASIAJUTT: Seksikas töömees

Mul on juba tükk aega enne magamaminekut mänginud peas üks fantaasia, mis ilmselt kunagi teoks ei saa, aga millest on alati hea mõelda ning mõtetes teoks teha.

Mul on juba tükk aega enne magamaminekut mänginud peas üks fantaasia, mis ilmselt kunagi teoks ei saa, aga millest on alati hea mõelda ning mõtetes teoks teha.

Peatun paariks päevaks oma sõbranna juures, kes elab linnast väljas. Ta elab tavalises kahetoalises korteris, mille köögist avaneb rõdu vaatega metsatukale. Kuna mul on puhkuse viimane päev ja sõbranna on samal ajal tööl, siis kasutan juhust ennast välja magada. Kui olen ärganud, käin duši all ning keedan endale kohvi, mida rõdul hiljem nautida saan. Rüüpan kohvi ning naudin napis rätikus sooja suvepäikest. Olin täielikult unustanud ennast ning ümbritseva, kuni järsku kuulsin kellegi mehist hommikutervitust. Võpatasin. Tegemist oli ühe ehitustöölisega, kes majafassaadil parasjagu tööd tegi. Ta küsis, kas tal oleks võimalik klaasike vett saada. Hüppasin kööki ning tõin talle palutu. Samal ajal, kui ta vett lonksas, märkasin ta suuri tugevaid musklis käsi, tumedaid juukseid ning tumedaid silmi. See kõik erutas mind, kuna tavaliselt on mu silmarõõmud kõik heledate silmade ja juustega olnud. Rääkisime veidike juttu, mainisin, et täna on mu viimane puhkusepäev ning homme sõidan koju tagasi. Järsku aga lööb välku, müristab ning hakkab täielikku paduvihma sadama. 

Kuna sellise ilmaga tööd teha ei saa, kutsusin ta tuppa. Tegin ettepaneku tassikesele kohvile, ta nõustus. Samal ajal, kui kohvi tegin, märkasin, kuidas ta mind jälgis ning tundsin, kuidas mu keha väriseb erutusest. Ma polnud ammu nii mehist ja seksikat meest näinud. Järsku tundsin, kuidas ta mu selja taga seisis ning hingas mulle kaelale, mu keha aina erutus ja erutus. Ta suudles mind kaelale, samal ajal hoides mind puusadest. Tundsin ta käsi, puudutusi, hingeõhku… kõike. Ta tõstis mind köögikapile ning vabastas mind rätikust. Ta tegi mulle mõnu ja ma pole kunagi ennast nii elavana tundnud. Tõmbasin ta traksid maha, ta särgi seljast ning siis… ta sisenes minusse. Alguses oli ta õrn, aeglane. Ma ei suutnud seda taluda ja oigasin… palusin, et ta võimsam oleks, muidu oleksin hulluks läinud. Ta küsis, kas ma tahan seda. Karjusin “Jaa!” ning tõmbasin küüntega üle ta selja. Ning siis hakkas ta aina võimsamalt ennast liigutama. Ma ei suutnud ennast taltsutada ning oigasin kõvasti. Ning siis, kui ma olin lõpule jõudnud, tuli ka tema. 

Me leppisime kokku, et ei vaheta numbreid, sest kummalgi poleks aega teineteise jaoks ning jäägu see üheks ilusaks ja meeldejäävaks suvepäeva mälestuseks. Me suudlesime hüvastijätuks ning nii meie teed läksidki lahku.

 

Mammu 

Saada ka sina oma erootiline lugu online@buduaar.ee, kus räägid oma kirgedest, unistustest, soovidest, fantaasiatest – ja me premeerime julgeid naisi auhindadega. Kõige enam kommentaare saanud lugude vahel loosime välja kolm E.L. Jamesi erootilist menuromaani „Viiskümmend halli varjundit“ ja kolm The Body Shop lõhnavett. Vaata lähemalt SIIT. Konkurss kestab kuni 14.detsembrini, kiirusta!